Hledám práci jako student VŠ

fox

Hledám práci jako student VŠ
« kdy: 10. 09. 2011, 17:11:44 »
Zdravím Vás všechny,

hledám práci v IT branži během studia na FI MUNI. Ono asi bude nejlepší když sami zvážíte co a jak. Nebráním se programování v C,C++, navrhováním či správy PC sítě nad 100 stanic, případně i nějaký ten HW dokážu zbastlit a naprogramovat k tomu potřebnou app.

můj homepage: http://young.vanka.net/
profil na linked-in: http://www.linkedin.com/pub/ondrej-vanka/17/869/62b

jde mi o to převážně rozvinout své schopnosti, dovednosti, učit se novým věcem a přizpůsobit se situacím. Ještě jendou opakuji byl bych rád aby se práce dala vykonávat při studiu.

Během školního roku se budu pohybovat převážně v Brně.

Mějte se fajn

Ondra

Pokud někdo máte zájem ozvěte se mi na email ondravanka@gmail.com
« Poslední změna: 11. 09. 2011, 21:30:49 od Petr Krčmář »


jumps

Re: Hledám práci, brigádu v době studia na VŠ
« Odpověď #1 kdy: 11. 09. 2011, 11:09:46 »
Ahoj.

Nechci rejpat, ale na te Tve strance vetsina odkazu nefunguje. Jinak sire zaberu vypada impresivne, ale kdyz pak clovek zjisti, ze funguje jen odkaz na nedopsany clanek o CELL procesoru a instalaci Linuxu na nejaky ARM tak to muze leckoho odradit, protoze zacne pochybovat o tom, zda jsi schopen dotahovat veci do konce.

Navic, kdybych mel nekoho prijimat, rad bych si prohledl jak programuje (tedy zdrojaky), nejen seznam toho co udelal. Takhle vidim jen misty ne uplne dobrou anglictinu, certifikovanou z univerzity  New Hampshire @ Manchester. To je sice pro programovani irelevantni, ale jelikoz jine informace o tvych vykonech neposkytujes, tak se to samo nabizi ke zobecneni, ze tve ostatni aktivity budou mit zhruba stejnou vypovidaci schopnost jako ten certifikat.

PS: Neber to jako kritiku, spis jako radu -- i kdybys udelal 1/10 z toho co tam mas napsano, tak budes porad velmi dobry.


none

Re: Hledám práci, brigádu v době studia na VŠ
« Odpověď #2 kdy: 11. 09. 2011, 17:22:56 »
Zdravím Vás všechny,

hledám práci v IT branži během studia na FI MUNI. Ono asi bude nejlepší když sami zvážíte co a jak. Nebráním se programování v C,C++, navrhováním či správy PC sítě nad 100 stanic, případně i nějaký ten HW dokážu zbastlit a naprogramovat k tomu potřebnou app.

můj homepage: http://young.vanka.net/
profil na linked-in: http://www.linkedin.com/pub/ondrej-vanka/17/869/62b

jde mi o to převážně rozvinout své schopnosti, dovednosti, učit se novým věcem a přizpůsobit se situacím. Ještě jendou opakuji byl bych rád aby se práce dala vykonávat při studiu.

Během školního roku se budu pohybovat převážně v Brně.

Mějte se fajn

Ondra

Pokud někdo máte zájem ozvěte se mi na email ondravanka@gmail.com

Jít s kůží na trh je projevem odvahy, narozdíl od anonymní kritiky :).

trothl

Re: Hledám práci, brigádu v době studia na VŠ
« Odpověď #3 kdy: 11. 09. 2011, 17:59:08 »
Jestli budes v Brne, zkusil bych urcite RedHat. Vsadim se, ze jako kazda velka IT firma, i oni prijimaji studenty na vedlejsak.

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re: Hledám práci jako student VŠ
« Odpověď #4 kdy: 11. 09. 2011, 23:05:27 »
A FreeBSD balíčky vyrábět umíš? Koukam do naší request db a potřebujeme:

hyperic-client
opends
websphere-ce

a pak webovku co bude odhadovat počty řádek v souborech a editovat jeden soubor.

Kdyby ale tohleto chtěl dělat i nějaký středoškolák tak by dostal před tebou přednost. Je to dobrý tréning.


fox

Re: Hledám práci jako student VŠ
« Odpověď #5 kdy: 12. 09. 2011, 13:53:00 »
Zdravím Vás všechny,

vezmu to kolem a kolem. Mám rozepsané všechny články jediné co dělám asi už 2 měsíce je to že kontroluji Eng text. Samotné články o Cellu nebo Armu byly pouze testovací (ano moje chyba nikam jsem to tam nenapsal) Dneska jsem to opravil, pokud budete kdokoliv chtít nějaké mé zdrojáky pošlu emailem na dotázání to samé se týká i nynějších rozepsaných článků, ale deadline jsem si stanovil do konce září. Takže po září by mělo být všechno funkční a dostupné.

Z Red Hatu jsem byl kontaktován ovšem v poslední době jsem měl zdravotní problémy tedy záležitost s RH mám stále otevřenou.

Pravda uvědomil jsem si že hnát se do veliké firmy se mi moc nechce. Rád bych si ještě něco odpracoval na středně malých projektech u menších firmiček. Většina z mých softwarových kousků byly pouze in-house vytvořeny pro zábavu nebo z důvodu že mě zajímala daná problematika, měl jsem chuť jí řešit a postavit se k tomu s vlastním řešením.

Poslední větší věc na které jsem pracoval byl Hexapod 6 DOF stewart platform. Tohle řešení bylo dotaženo do konce nynějších prázdnin. Bohužel zaměstnavatel ucuknul tedy mám na stole kompletní řešení HW/SW pro nasazení do automobilových nebo leteckých simulátorů.

Je to práce která mě baví. A kdo má zájem o zdrojáky tak ať napíše na můj mejl ;-)

Re: Hledám práci jako student VŠ
« Odpověď #6 kdy: 12. 09. 2011, 14:02:25 »
A FreeBSD balíčky vyrábět umíš?

Jak se vyrábí FreeBSD balíček?

# make package

? :)

Nebo jsi myslel vyrobit Makefile portu?

fox

Re: Hledám práci jako student VŠ
« Odpověď #7 kdy: 12. 09. 2011, 14:06:07 »
Lenin POWER!: Jasně já to chápu jak píšeš je to opravdu dobrý tréning. Ale musím zase z praxe poznamenat že někteří středoškoláci nedokážou samovolně řešit problémy.

Ve jedné nejmenované firmě (HW/SW vývoj) byli středoškolští PHP programátoři, kteří vždycky když měli něco dopsat do vnitřního kontrolního systému se museli doptávat člověka (který byl původcem toho systému) na každou blbost. Nebyli schopni si nad to sednout, sami si to zanalyzovat a vyřešit zadaný úkol.


Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re: Hledám práci jako student VŠ
« Odpověď #8 kdy: 13. 09. 2011, 13:31:17 »
Ja nemyslel programatory se stredoskolskym vzdelanim, ja myslel kluky tak 16-18. U programatoru se na vzdelani ani nikdy neptam.

Kdyz nebudou mit zajem, tak at si to vezme pak nekdo jinej. Ja rad dam lidem sanci, kdyz jsem byl mladej byl jsem hodne vdecnej tem kdo mi ji dali.

Zivot je takovej jakej si ho udelate, kdyz pred kazdym problemem utecete tak pak je opravdu nebudete umet resit a budete cely zivot zfrustrovani.