Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí

Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #15 kdy: 09. 02. 2024, 11:03:34 »
nabízím zachovalý notebook, displej 15" ,podsvícená CZ klávesnice,  bez disku.
Velmi kvalitní šasi!
cena pro jednání 8960Kč + doprava


Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #16 kdy: 09. 02. 2024, 11:47:42 »
Tak mi dej link na notas s cpu 7.generace, 15palcu IPS, min. 8gb RAM a 500GB disk za 3-5tisic. Budu jen rád.

Nebo ten Dell 8.generace, mně stačí 8gb RAM.

Třeba pocitacezababku nepisou nic o vyčištění a prepastovani, popravdě jsem to nenašel nikde, kde jsem hledal.

Tady to je myslim firma, faktura a zaruka:

https://pc.bazos.cz/inzerat/180976807/dell-latitude-7490-16gb-ram-256gb-ssd.php

Zavolej jim a domluv se. Jako lpět na 15 displeji není podle mě třeba, rozdíl od 14 je imho minimální.
Gréta je nejlepší.

LeosB

Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #17 kdy: 09. 02. 2024, 12:33:31 »
Jako lpět na 15 displeji není podle mě třeba, rozdíl od 14 je imho minimální.

Podstatný rozdíl je v tom, že k 15" displeji obvykle je i numerická klávesnice, k menším displejům ne (nevejde se). Navíc pokud člověk má trochu horší zrak (u starších lidí je to většina) tak větší displej ocení.

Co se týká toho nabízeného Dell Latitude, podobný jsem měl 4 roky a bylo na něm velmi znát to plastové provedení - už jako novému se mu při psaní prohýbala klávesnice (nemyslím si že bych ji mačkal nějak moc) a během let se mu průběžně uvolňoval pant displeje tak, že měl při otevření "rozkmit" nahoře snad 10 cm. K tomu se po 3 letech nafoukla baterka tak, že se při zavření displej opíral o spodní hranu klávesnice (udělalo to na displeji rýhu) - baterka šla naštěstí jednoduše vyměnit. Notebook jsem většinu času používal s externí klávesnicí a monitorem. Každopádně když už chcete brát repas, tak rozhodně doporučuji něco s pevnějším tělem (např. s několika starými ThinkPady řady T jsem spokojený doteď). A kontrola stavu baterie se hodí vždy.

Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #18 kdy: 09. 02. 2024, 13:09:41 »
Hele mě je to úplně jedno, já ten notebook nenabízím, jenom demonstruju že na bazoši se dá nakoupit levně a se zárukou. A píšu ať si pán dotyčnému nebo dalším pěti podobným zavolá a dohodne se, co vlastně chce. Protože najít to co poptává v prvním příspěvku je otázkou pár kliknutí.
Gréta je nejlepší.

Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #19 kdy: 09. 02. 2024, 13:17:51 »
No a jsme u toho, 15tky jsou dražší. Nepotřebuji CPU 10.generace, stačí 8., ale podsvícená klávesnice a odolnější konstrukce. Ta klávesnice taky nic moc. Kdyby tam byl levnější 8.gen a klávesnice by se dala za pár stovek, tak pak možná jo.


Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #20 kdy: 09. 02. 2024, 16:04:21 »
Teda jako fakt nechápu, měl byste být rád za těch pár tipů, a né dělat zagorku, že se vám nelíbí klávesnice a asi nevypadá a možná jo a možná né a blabla... Snad máte mozek a googl, telefon, email... Těch firem co do čr vozí šrot o který máte zájem jsou desítky, určitě někdo má na skladě to co si představujete...  A pokud nemá, tady vám nikdo nic lepšího neporadí. Proto dotaz víceméně nedává smysl...
Jako vykopnete 15 displej a klávesnici svítící. To mají i notebooky za 1500,-. Pak najednou 8 gen CPU, asi protože 11wokna, no to už  je tak za těch 7+-, pak najednou i klávesnice...

Nejlíp podle mě uděláte, když si to objednáte na alze, tam maj notebooky  15"+ od 5500,-
https://www.alza.cz/levne-notebooky/18842920.htm#f&cst=null&cud=0&pg=1&pn=1&prod=&par316=381--457.2&sc=1700  dostanete záruku a když se vám to nebude líbít vrátíte to...

Gréta je nejlepší.

k3dAR

  • *****
  • 2 892
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #21 kdy: 09. 02. 2024, 20:40:10 »
@davidasis

pro zajimavost, schanis ho jako sekundarni, co mas ted jako primarni?

Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #22 kdy: 10. 02. 2024, 10:41:38 »
Mě fascinuje, jak se tady rozjela diskuze ve stylu poradny živě cz, kde taky všichni jsou chytří a dávají slohové nicnerikajici odpovědi... Na to jsem se nikoho neptal, chci jen nabídku od někoho, kdo by prodal přímo notebook dle mych požadavků...

Já mám Asus TUF Gaming F15, sekundární je pro otce, když budeme na dovolené, aby neokupoval můj. Stará Toshiba jde do světa


Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #24 kdy: 10. 02. 2024, 12:05:58 »
Co tohle? https://www.pocitacezababku.cz/hp-elitebook-850-g3-986-986-33.phtml
Ty ses fakt pripad, misto toho aby sis sam neco nasel, tak se ptas ostatnich at to hledaji za tebe. A na zaver neco teda konecne najdes a ptas se ostatnich jestli to bude pro tebe vhodne? Inteligence jsi moc nepobral nebo jsi uplne mimo :-)
Princip bazaru je, ze se obvykle poptavaji konkretni nebo specificke veci, ale ne tuctovka, kterych jsou v nabidce tisice a ktere si sam muzes snadno najit.
« Poslední změna: 10. 02. 2024, 12:10:04 od Daniel Mašek »

Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #25 kdy: 10. 02. 2024, 14:02:56 »
Potrefená husa nejvíc kejha 😁

Mlocik97

  • *****
  • 870
  • Ubunťák, JS dev.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #26 kdy: 10. 02. 2024, 17:48:55 »
Tak keď nechcete aby sme tu písali, tak si rob ako chceš. Nikto ťa tu nenúti do kúpy dobrého laptopu. Ak chceš, kúp si trebárs aj nefunkčný šrot, alebo rovno od Číňana niečo, čo ti vybuchne v ruke a odtrhne prsty.

Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #27 kdy: 10. 02. 2024, 18:36:14 »
Zatím jsem od nikoho tady nedostal vhodnou nabídku. Tím myslím od přímého majitele notebooku, který by ho chtěl prodat.

Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #28 kdy: 10. 02. 2024, 19:26:23 »
1) tvoje poptávka je tak vágní, že na ni nemá smysl reagovat konkrétní nabídkou
2) evidentně sám pořádně netušíš co vlastně chceš
3) hlavně aby to bylo pokud možno zadarmo, s věčnou zárukou, a abys nemusel vynaložit úsilí ani na to, aby sis ujasnil co potřebuješ
4) bylo tu doporučeno už několik webů, kam ti nic nebrání si vlézt, nastavit filtry, a projít si nabídku

ale doporučím ti, aby sis jako úplně první přečetl dnes už poměrně starou, přesto ale věčně platnou esej "Jak klást (správné) otázky (správně)". Jednu z hodně zkrácených a dobrých verzí máš např tady: https://www.indeed.com/career-advice/career-development/asking-the-right-questions

Re:Koupím 15" notebook s podsvícenou klávesnicí
« Odpověď #29 kdy: 10. 02. 2024, 20:23:11 »
Ja by som sa zastal pytajuceho sa. Nekupuje NTB kazdy den a nechce kupovat novy a vela platit. Preto sa prisiel opytat na root.cz, ci by mu niekto neporadil.
Urcite je tu viac ludi, ktori maju viac skusenosti a vedeli by dobre poradit.
Netreba ho kamenovat za to, ze sa len pyta.
Napr. na zive cz je tiez spusta ludi, ktori skladaju PC, predavaju NTB a vedia, ktory NTB, je napr. kazivy. Vedia aj to, ze repas nemusi byt zla kupa.
Ja napr. ked som si chcel kupit NTB, tak som si nejaky vybral, konkretizoval som na co to chcem a kolko mozem investovat. nejake NTB som si vybral a opytal som sa na forach, kde sa tym ludia zaoberaju.
Kto mohol a vedel, tak sa k tomu konstruktivne vyjadril a jasne napisal. Tento neber, pretoze sa kazi, prip. ma zle to, alebo ono. Alebo napisal, ano tento NTB je dobry, presli mi cez ruky niekolko tychto typov a bez problemov.