E-mail jako příloha spam reportu (Amavis + SpamAssassin)

JmJ

  • ****
  • 315
    • Zobrazit profil
Zdravim,

nevite prosim nekdo, co je potreba nastavit v amavisu ci spamassassinu, aby spam reporty, ktere amavis generuje, obsahovaly i puvodni email jako prilohu?

Googlil sem, neco sem zkusil, ale jednak sem asi neprisel na to, jak se dobre googlu optat a druhak co sem zkusil, to mi nepomohlo (byly to takove zoufale kraviny).

Standardne je prilohou spam reportu jen hlavicka puvodniho mailu.
« Poslední změna: 05. 02. 2023, 13:24:41 od Petr Krčmář »



JmJ

  • ****
  • 315
    • Zobrazit profil
Re:E-mail jako příloha spam reportu (Amavis + SpamAssassin)
« Odpověď #2 kdy: 05. 02. 2023, 19:04:42 »
Dik, to sem zkousel, ale efekt se nedostavil. Tak ja si to jeste proverim, jestli sem neudelal neco blbe. Mel jsem trochu za to, ze v kombinaci amavis + spamassassin ty reporty ve vysledku vyrabi spis amavis, ale moc jsem to nezkoumal...

JmJ

  • ****
  • 315
    • Zobrazit profil
Re:E-mail jako příloha spam reportu (Amavis + SpamAssassin)
« Odpověď #3 kdy: 01. 03. 2023, 20:07:37 »
Takze report_safe pro spamassassin v kombinaci s amavisem je tatov vobla zejme na nic, protoze report generuje amavis.

Hledal sem tedy podobnou vec pro amavis, coz jsem i cosi nasel, ale u toho jsem fakt nebyl ani schopny najit jasne v manualu napsane, co to opravdu ma delat.

Takze jsem to vyresil tak, ze jsem si presmeroval karantenu do emailu, takze pokud je neco oznaceno jako spam, tak mi prijde email s reportem a do karanteny pak puvodni email.

To mi asi bude stacit.