Microsoft Store - firemní vývoj

RDa

  • *****
  • 2 467
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Microsoft Store - firemní vývoj
« kdy: 01. 02. 2023, 12:40:26 »
Ahoj, je tady někdo kdo publikuje appky do Microsoft Store v trocha větší organizační struktuře než individuální jedinec?

Vytvořil jsem na Partner Center něco jako firemní účet (a doklikal jsi tam daňové a vý-platební informace) - ale nejde tam přidat "Windows" program (Apps & Xbox games), prý účet není osobní. Ale na můj osobní účet to nechci kupovat, protože chci, aby jsme ve více lidech měli přístup k nastavení aplikací, prodejům a pod.

Chat podpora byla zrušena 1.1.2023, a support ticket je na 8 dnů, jestli vůbec odpovědí.

Stejný problém se řeší již pár let, ale nikde žádná konkrétní odpověď.

To fakt MS neumí sestavit na partner portálu normální organizační strukturu pro malej podnik??

Je jediné řešení na naše požadavky tedy vytvořit sdílený virtální účet fiktivní osoby a na ten koupit pak ten developer program? (1720.- pro firmy), a pod ním se budeme oba přihlašovat?


Re:Microsoft Store - firemní vývoj
« Odpověď #1 kdy: 01. 02. 2023, 17:29:31 »
K teme neviem poradit ale mam otazku zo zaujmavosti:
Aky je dovod ze appku treba publikovat cez microsoft store?

RDa

  • *****
  • 2 467
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Microsoft Store - firemní vývoj
« Odpověď #2 kdy: 01. 02. 2023, 17:38:57 »
Aky je dovod ze appku treba publikovat cez microsoft store?

In-app purchase.

Aktualizace - aktivoval jsem ten Apps developer jako na firmu, ale nejsem schopen to vysdílet pro jiného přihlášeného uživatele. Takže teď to je problém a boj s Azure AD.

borekz

  • ****
  • 492
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Microsoft Store - firemní vývoj
« Odpověď #3 kdy: 03. 02. 2023, 06:54:46 »
K teme neviem poradit ale mam otazku zo zaujmavosti:
Aky je dovod ze appku treba publikovat cez microsoft store?
Je možné instalovat aplikaci jinak než ze store bez varování, že byla stažena z internetu a proto je nebezpečná ?

_Jenda

  • *****
  • 1 550
    • Zobrazit profil
    • https://jenda.hrach.eu/
    • E-mail
Re:Microsoft Store - firemní vývoj
« Odpověď #4 kdy: 03. 02. 2023, 07:21:34 »
Aky je dovod ze appku treba publikovat cez microsoft store?
Tak na Linuxu taky máme rádi aplikace z repozitářů - jednodušší instalace (nelovíš nějaký .msi nebo nedejbože custom .exe po internetu a neproklikáváš průvodce), snadné aktualizace…


Re:Microsoft Store - firemní vývoj
« Odpověď #5 kdy: 03. 02. 2023, 10:26:18 »
Aky je dovod ze appku treba publikovat cez microsoft store?
Tak na Linuxu taky máme rádi aplikace z repozitářů - jednodušší instalace (nelovíš nějaký .msi nebo nedejbože custom .exe po internetu a neproklikáváš průvodce), snadné aktualizace…

Ja si radsej ten instalator preklikam, aspon mam moznost zvolit si nastavenia a doinstalovane featury. Nemienim potom lovit na internete nejake bash scripty ktore mi tam dotahaju dalsie komponenty dodatocne. Peace :)

PS: custom exe, to mate na mysli crack? Ale no tak, to frci u teenageroch ked si crackuju hry, v robote to nema co hladat.