Fake SSD na eBay

Re:Fake SSD na eBay
« Odpověď #15 kdy: 10. 08. 2022, 11:07:31 »
Působí poněkud komicky, když se někdo naváží do BFU a sám neumí používat základní předpony soustavy SI.
Nebo jste skutečně myslel megaampérhodiny???
Viděl jste někdy čínskou powerbanku z aliexpresu? "MAh" jsou jednotky, se kterými se kupující při výběru powerbanky běžně setká.

[...] U číňana na aliexpresu a podobně se těžko něčeho dovolávat. [...]

Alliexpress funguje tak, ze penize drzi dokud zakaznik nepotvrdi prevzeti zbozi a ze je v poradku, pak teprve jdou penize prodejci...

No jo, jenže to zboží se prvně jeví jako v pořádku. Třeba ty disky běžně hlásí udávanou kapacitu, problém je až ve chvíli, kdy člověk dosáhne kapacity skutečné.

Většinou to testují lidé, kteří mají ty nákupy jako loterii - buď to bude výdohná koupě, nebo podvod. Normální člověk opravdu nic nestestuje, neměří a podobně. Přišlo to, bylo to nerozbité, svítí to/bliká to = Vše je OK.

Navíc jsou popisky předmětů v obchodech často nejednoznačné a obrázky ilustrační. Když pak dojde na spor, těžko se dohadovat.


Re:Fake SSD na eBay
« Odpověď #16 kdy: 10. 08. 2022, 11:31:27 »
Působí poněkud komicky, když se někdo naváží do BFU a sám neumí používat základní předpony soustavy SI.
Nebo jste skutečně myslel megaampérhodiny???
Achjo, to je asi jako se do někoho navážet kvůli hrubce ve větě. V případech jako je tento, nemá smysl na to nějak upozorňovat. Mega a mili jsou v tomto kontextu tak vzdálené, že je na první pohled hned zřejmé, co chtěl diskutující použít. To je asi jako když se do mě někdo navážel, když jsem napsal mbit/s. Prej milibity za sekundu. Haha... V příspěvku jsem to měl asi dvakrát s Velkým, jen prostě jednou jsem nedomáčknul Shift. Člověk znalý ví co se myslí. Jen d_bil s tím má problém a vysírá kvůli blbostem. Nepíšu článek do fyzikálního časopisu, tak opravdu neřeším velikost písmenek - tím spíš, když je to úůlně jedno, protože jak jsem řekl - každý ví, o čem se mluví a záměna M/m nehrozí

RDa

  • *****
  • 2 465
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Fake SSD na eBay
« Odpověď #17 kdy: 10. 08. 2022, 11:48:55 »
Působí poněkud komicky, když se někdo naváží do BFU a sám neumí používat základní předpony soustavy SI.
Nebo jste skutečně myslel megaampérhodiny???
Achjo, to je asi jako se do někoho navážet kvůli hrubce ve větě. V případech jako je tento, nemá smysl na to nějak upozorňovat. Mega a mili jsou v tomto kontextu tak vzdálené, že je na první pohled hned zřejmé, co chtěl diskutující použít. To je asi jako když se do mě někdo navážel, když jsem napsal mbit/s. Prej milibity za sekundu. Haha... V příspěvku jsem to měl asi dvakrát s Velkým, jen prostě jednou jsem nedomáčknul Shift. Člověk znalý ví co se myslí. Jen d_bil s tím má problém a vysírá kvůli blbostem. Nepíšu článek do fyzikálního časopisu, tak opravdu neřeším velikost písmenek - tím spíš, když je to úůlně jedno, protože jak jsem řekl - každý ví, o čem se mluví a záměna M/m nehrozí

Ono to u cinskych smejdu je bohuzel s velkym M jako schvalne. Kdyz neznate kontext, tak neopravujte co neni rozbity :)

Podobne nemehlovsky jsou inzerovany treba kamery na mobilu: 32.0 million HD rearcameras ... namisto 32 milionu kamer je tam jedno 720p prditko (coz je.. presne 1MP, z te specky jsou spravne jen 2 pismenka: HD)

Doporucuji zhlednout treba: https://www.youtube.com/watch?v=6fVW3YIEAis a https://www.youtube.com/watch?v=mofiQ7EGBH8

Re:Fake SSD na eBay
« Odpověď #18 kdy: 11. 08. 2022, 08:38:14 »
k3dAR: pokial to stalo par dolarov, tak je to super usb hub + plechova krabicka