Připojení O2 Smart Box ke klientovi T-Mobile

Připojení O2 Smart Box ke klientovi T-Mobile
« kdy: 08. 08. 2022, 19:43:31 »
Prosim o pomoc.
Uz dva dny se potykam s nastaveni o2 smart box po tovarnim nastaveni. Mam vsechno (telefon,tv,internet) u t-mobile a tahle zatracena krabice mi to dava sezrat a ja nikde nemuzu najit jediny navod.

Nastaveni delam pres web, dam wifi>connect device> a metodu push. Na o2 sb se objevi pripojte klienta a odpocet dvou minut a tady jsem se zasekl, nemam poneti co dal. Mohl byste mi s tim nekdo poradit? (btw. jsem, co se tyce veskere techniky, prakticky negramotny, takze prosim pomalu na me)
« Poslední změna: 08. 08. 2022, 21:35:16 od Petr Krčmář »


Re:jak pripojit o2 smart box ke klientovi t-mobile?
« Odpověď #1 kdy: 08. 08. 2022, 20:41:37 »
Je otázkou, jestli ten krám O2TV chodí i v jiné síti, než jenom v O2... A pak samozřejmě i důvod, proč není připojení kabelem, ale přes pochybnou WiFi...

Re:Připojení O2 Smart Box ke klientovi T-Mobile
« Odpověď #2 kdy: 09. 08. 2022, 12:25:22 »
Pouzival jsem SmartBox v siti T-Mobile asi dva roky, pak ze dne na den po nejake aktualizaci zacal ten kram hlasit, ze je v nepodporovane siti a nebudou k dispozici vsechny funkcionality.
Tak jsem ho vyhodil a poridil jiny modem. Za ty nervy mi to nestalo ...

Re:Připojení O2 Smart Box ke klientovi T-Mobile
« Odpověď #3 kdy: 11. 08. 2022, 21:24:51 »
trosku bokem... dnes sem obj. VDSL s Terminatorem a nervomoci me nejaky ydot z O2 cpal ten jejich kram Smart Box. Pry s nim maji dobrou zkusenost sracky kecy... a jsou narozdil od jinych modemu stabilni. No chlapec si zjevne spletl pojmy : modem a router... no kvalitne zaskolen... po opakovanem osoceni ze si muzou ten svuj SB strcit za klobouk, at technik doveze jen Terminator dal pokoj. SB je paskvil, nic jineho. S terminatorem neni jediny problem. At vydaji novou verzi do bude umet bonding 2x 250M a bude to parada  :D