Forum - presmerovani na spatne vlakno

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Forum - presmerovani na spatne vlakno
« kdy: 29. 07. 2022, 11:21:29 »
Dobry den, zase si jdu postezovat, ale asi jen patrne delam neco spatne.

Uz po nekolikate se mi stalo, ze si treba ve 3 zalozkach otevru 3 ruzna temata, ale kdyz treba na prvni zacnu odpoviat a odeslu form s odpovedi, k  memu prekvapeni se komentar vlozi do uplne jineho tematu (pokud jsem to zpozoroval spravne, tak obvykle do posledne otevreneho v nove zalozce.

Chci se jen zeptat, jestli jsem fakt nejakym zpusobem idiot a nebo to mate fakt blbe posefovany
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript


Re:Forum - presmerovani na spatne vlakno
« Odpověď #1 kdy: 29. 07. 2022, 13:10:39 »
TO se mi nestává, že se napíše do jiného vlákna. Ale stane se, že po přihlášení se ocitnu, aniž bych to očekával v nějakém vlákně(které jsem měl asi naposledy otevřené).
Jako shnilou část vidím proces přihlašování, kdy se napopulují nějaké proměnné odle posledních hodnot přes přihlášením.

Ale hodně čast se stane, že mám někou sekci fóra, pak se přihlásím (asi kvůli vypršení), začnu psát, ale vidím, že píšu do sekce Ostatní - Novéá témata, kdzž jsem očekával Hardware.

Re:Forum - presmerovani na spatne vlakno
« Odpověď #2 kdy: 29. 07. 2022, 22:42:35 »
Podařilo se mi to zreplikovat jen takto: otevřu si jako nepřihlášený tři různá témata. V tom prvním otevřeném kliknu na přihlášení a jakmile projdu přihlašovacím formulářem, hodí mě to na naposledy načtené téma. Tedy ne na to, ze kterého jsem se hlásil, ale na jiné, které jsem si mezi tím otevřel ve třetím panelu. Je to tohle chování? S odpovědí se mi to nikdy nepovedlo. Prosím o konkrétní postup, jak odpovím do jiného vlákna.

mark42

  • ***
  • 101
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Forum - presmerovani na spatne vlakno
« Odpověď #3 kdy: 26. 08. 2022, 11:44:04 »
Test odpovede (skusal som pred odoslanim odpovede otvarat nove taby s inymi temami, ale odpoved prisla do spravneho vlakna).
« Poslední změna: 26. 08. 2022, 11:45:39 od mark42 »