Mail server pro příjem spamu

Madrabbit

Re: Mail server pro příjem spamu
« Odpověď #30 kdy: 21. 07. 2011, 16:55:33 »
Zdravím,

díky všem za postřehy. Je možné požádat admina o promazání diskuze? Je tu pár příspěvků, které jsou mimo téma.

Díky


Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re: Mail server pro příjem spamu
« Odpověď #31 kdy: 21. 07. 2011, 17:11:20 »
Nic nemazat. David chce pro mne delat, ale asi keca. Kdyz chtel pro mne delat minule tak jsem mu nabidl php na mf pro australany a ani se neobtezoval odepsat.

Ja si to promyslim a neco mu nabidnu. Kdyz se vubec nevyjadri tak uz s nim nebudu dal ztracet cas, je mozny ze si tu na nej jen nekdo hraje.

Davide, posli mi PM co umis krome adminovani BSD a PHP. Zajima mne Java/Groovy/Maven2. Myslim ze mas na vic nez jenom delat admina, ale asi se ti nechce moc makat, co?

David Strejc

Re: Mail server pro příjem spamu
« Odpověď #32 kdy: 21. 07. 2011, 18:40:57 »
Hovno ... Chce se mi delat kamo. Muj strejda je majitel K2jky. Naucil me IT - dal mi moje prvni ZX spectrum.

Ja jsem jen uplne v zadeki z toho, ze jsem 8 let v kuse sedel u PC a uz se ani neumim bavit jinak nez v kodu.

A nechci delat kodera.

Fakt ne.

Buh vede me kroky ...

Takze Lenine ... jestli vubec tusis ty kokote, co to znamena - jen tak vzdalene (predstav si to na .com domene) ... tak mi napis ty PM david@easy.cz ... mival jsem ego@easy.cz ale lecim se ...

Jestli mas mainfraimy, tak mi je ukaz - predtim jsem nemel cas - ted jsem skutecne prodal firmu a koncim tam. Superstres uz me nebavil.


David Strejc

Re: Mail server pro příjem spamu
« Odpověď #33 kdy: 21. 07. 2011, 18:47:35 »
Bandy kokutku, co sedej u kodu a vyrabej cihlicky. Ja stavim ty systemy, ze kterych jsou ty vase cihlicky slozene vy magori.

Predstavte si to.

Denne tim projede par milionu lidi. Ja vam jebu na echo "hello world".

Muzete mit nadherny kod, muzete si nad tim ... ale co z toho? Co z toho? Nechapete realitu. Nechapete klienty. Nechapete, ze "tam venku" je jiny svet. Ze lidi nezajima XHTML 1.0 STRICT valid kod ...

Ani C++ pedantic.

Na to kazdej sere.

Jediny, co se pocita, je fungujici system. A to je uplne neco jineho, nez si tu z vas 99 procent mysli.

Jdu se najist k Emanuelovi - mam ho tu za rohem, takze ... To je ten pripeceny homosexual z televize, o kterem se vetsina z vas jen sniva ...

Prestante mlit hubou a zacnete KURVA NECO DELAT.

My strenghts finder is:

ACTIVATOR
MAXIMIZER
IDEATION
LEARNER
ANALYTICAL

A jestli tu z vas nekdo nevi, co je to strenghts finder, tak si muzete oholit cicinu a jit si se svejma kodama ...

Banda degeneratu.

Re: Mail server pro příjem spamu
« Odpověď #34 kdy: 21. 07. 2011, 19:05:19 »
Bandy kokutku, co sedej u kodu a vyrabej cihlicky. Ja stavim ty systemy, ze kterych jsou ty vase cihlicky slozene vy magori.
...
A jestli tu z vas nekdo nevi, co je to strenghts finder, tak si muzete oholit cicinu a jit si se svejma kodama ...
Banda degeneratu.
Co ty jsi za dementa?
Máš problémy s malým pindíkem?


28 let pred monitory

Re: Mail server pro příjem spamu
« Odpověď #35 kdy: 22. 07. 2011, 02:44:43 »
Vypada to, ze David konecne po 24 letech vydelal svych prvnich 100 KKc. Blahoprejeme!!! Ale je nacase zajet na prvni dovolenou (po 24 letech), Davide. Podle stylu vyjadrovani na vic nez na Lipno penize nemas, ale i tak, urcite se ti ulevi, ty bramboro.

David Strejc

Re: Mail server pro příjem spamu
« Odpověď #36 kdy: 22. 07. 2011, 08:11:08 »
Bandy kokutku, co sedej u kodu a vyrabej cihlicky. Ja stavim ty systemy, ze kterych jsou ty vase cihlicky slozene vy magori.
...
A jestli tu z vas nekdo nevi, co je to strenghts finder, tak si muzete oholit cicinu a jit si se svejma kodama ...
Banda degeneratu.
Co ty jsi za dementa?
Máš problémy s malým pindíkem?

Jo priznavam mam maly pero ... No a? 15 cm je sice malo, ale ... co uz ... na to uz jsem si tak nejak zvyknul.


David Strejc

Re: Mail server pro příjem spamu
« Odpověď #37 kdy: 22. 07. 2011, 08:20:58 »
Jinak 3500 vcera za veceri ... takze .. ja jsem vydelal to, o cem se tu vetsine z vas jen zda.

Chovam se jak idiot proto, ze mi zaprve compy znicili zivot a zadruhe proto, ze od nich nemuzu pryc.

http://www.unix.org/images/unix_plate.jpg

Toto viselo 5 let prede mnou. 40 let je ten operacni system stejnej. 30 let se nesahlo na program rm ls pwd ...

Bandy kokutku, co pouzivaji k zivotu mys.

Windows ... Z toho je mi na bliti. Melete naprosty hovna. Vetsina z vas. S mnoha "administratory" jsem se bavil ... Nekteri nevi, co je to telnet a nevi, ze ve windows 7 neni ...

TCP mate jako modlu.

Kdyz uz neco umite, tak je to programovat v Jave ... na motorce si muzete jezdit ... Jawa eeeeeeeen eeeeeen ....

Nejsem total HC hacker kernelu. Nejsem programator v Pythonu. Nejsem nic z toho. Ale prectu jakejkoli kod, pochopim ho a hackuju.

Banda "programatoru" budoucich "programatoru" ...

Muzete psat nadhernej kod. Muzete se na tom vozit ... muze to bejt tak rychly, ze i windows to zpracujou ... Ale vite kulove o realnem svete. Kde ty kody musi skutecne behat.

Toto je pro vsechny, kteri chapou:

http://www.youtube.com/watch?v=1PE0MSKbF9o

Respekt pro vsechny, kterym toto udela diru do jejich palice a vzbudi se.


Pindal

Re: Mail server pro příjem spamu
« Odpověď #38 kdy: 22. 07. 2011, 09:51:23 »
Wow akcelerujeme. Práce v tuctové firmě na weby to je jistě sen všech zde přítomných. Ty úžasné technologie a systémy, které tam mají. Adminův sen. Navíc tam královsky tam platí (recp. fa vydělává)! Lenine třes se, letadlo je v dohledu.

mon

Re: Mail server pro příjem spamu
« Odpověď #39 kdy: 22. 07. 2011, 10:04:44 »
@david chlape zamysli sa nad sebou, mas priznaky bipolarnej poruchy

SH

David Strejc ještě nemá vlastní stránky na exotopedii?
« Odpověď #40 kdy: 22. 07. 2011, 12:22:18 »
Hulán, Kaluža dokonce i Petr "Hlodač" Hejl jsou vděčným "matrošem" pro exotopedii, ale panu Strejcovi jsem tam zatím nic nenašel ... podivné ...

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re: Mail server pro příjem spamu
« Odpověď #41 kdy: 24. 07. 2011, 09:29:56 »
Davide, proc rikas ze ti pocitace vzali ty leta? Tebe to nebavilo? Musis si zorganizovat zivot tak abys mohl cely zivot delat to co te bavi a lidi te za to platili. No a pokud te ty pocitace bavi, tak proc by si chtel delat misto nich neco co te nebavi? Za prachama se nehon, oni k tobe sami prijdou pokud ses schopnej.

Kdyz jsou chlapi stary tak knouraji jako male deti ohledne holek, ktere neziskali a nemeli timpadem tolik sexu kolik by si predstavovali. Kdyby se mohli vratit v case tak by prohaneli ty holky mnohem vic.

Druha skupina co honila sukne cely zivot je znicena jeste vic. Knouraji nic jsem v zivote nedokazal, ty holky mne vzdycky obrali. Vsechny vztahy se mi rozpadly, deti mne nenavidi. Skoncil jsem jako chudak, nic neumim.

Delej proste v zivote to co te bavi a neres co ti diky tomu utika, utika ti jen to co te nebavi tak proc se tim zatezovat.