Lepidlo na gumové nožičky - router

Re:Lepidlo na gumové nožičky - router
« Odpověď #15 kdy: 06. 01. 2022, 09:48:21 »
Pokud do něčeho lezu a vím, že do toho polezu znovu, tak si ty nožičky prostě nalepím vedle šroubků. Většina těhle zařízení má ploché břicho, takže to není problém. Případně se dají koupit nožičky nové, kdy celá sada stojí desetikoruny. Neoriginální nožičky, případně nožičky o pů centimetru vedle snad ničemu nevadí. Je to všechno spotřebný HW a muzeum routerů snad neprovozujete.

V nouzi se dá použít i kousek nalepovacího těsnění do oken/dvěří.

Spíše mě vždy štvaly nalepovací kluzné plošky u myší, které se často při odlepení zdeformují a pak už zadrhavají. Navíc je má každé myš jiné a často jsou zapuštěné v prolisu.


Re:Lepidlo na gumové nožičky - router
« Odpověď #16 kdy: 06. 01. 2022, 21:26:01 »
Souhlas. Ztrátu tlumících nožiček už neřeším,používám silikonové z Baumaxu apod. Ztracené klouzky na myši jsou celkem průšvih, teflon v listech se shání blbě a navíc se na něj lepící páska docela blbě chytá. Pro použití na nábytku bez podložky se mi na MS Arc Mouse docela osvědčil proužek lepidla z tavícího pera, po ztvrdnutí do funguje překvapivě docela dobře.

Re:Lepidlo na gumové nožičky - router
« Odpověď #17 kdy: 07. 01. 2022, 14:54:55 »
Asi jsem měl kliku, ale s lepením "nožiček" jsem nikdy problém neměl. Buď tam držely samy od sebe, hlavně pak v prolisech, nebo jsem tam dal kapku-dvě vteřinového lepidla. Kdybych nechtěl použít vteřinové lepidlo, dal bych chemoprén.