ZIVE.cz a úzkoprsost (až cenzura)

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: ZIVE.cz a úzkoprsost (až cenzura)
« Odpověď #15 kdy: 12. 07. 2011, 16:49:19 »
Co nebude poprve? Idiotskych komentaru se zdrzuji a vubec to nebylo mysleno vuci tobe a naopak s nazorem souhlasim. Bohuzel tezko muzu ovlivnit takovouto vztahovacnost a to ze jsi mne spatne pochopil. Nicmene abych odpovedel, nemuzu, protoze mne bavi.


Petržel

Re: ZIVE.cz a úzkoprsost (až cenzura)
« Odpověď #16 kdy: 12. 07. 2011, 19:30:03 »
to Ivan:
No tak s NBD by to byla dost slabota :)

nevim mozna to nebude poprve smoofy muzes se zdrzet techto idiotskych komentaru, dekuji.

Podle všeho dojde v nejbližší době k tomu, že Lenovo bude mít servisáky od Dellu, jelikož to sami nezvládají v termínech pro NBD.

Kill_Bill

Mentalni cykly
« Odpověď #17 kdy: 12. 07. 2011, 20:00:44 »
I admini maji sve dny...

lesov

Re: ZIVE.cz a úzkoprsost (až cenzura)
« Odpověď #18 kdy: 11. 10. 2011, 17:52:00 »
Na Živě tvrdě potlačují určité rady.

A pokud si dovolíte nesouhlasit se sprostými příspěvky radilů spřízněných s redakcí, začnou vám mazat vše a nepoložíte dotaz.  ;)

Sten

Re: ZIVE.cz a úzkoprsost (až cenzura)
« Odpověď #19 kdy: 11. 10. 2011, 18:02:05 »
Že by už i Živě padlo do rukou velkého ega?


KapitánRUM

Re: ZIVE.cz a úzkoprsost (až cenzura)
« Odpověď #20 kdy: 11. 10. 2011, 20:08:27 »
Na Živě už nechodím.
- zrušili zive.cz/text (textová verze), teď je tam přesměrování na mobilní verzi a celé to stojí za ho... (je to ideální pro mobil)
- zavedli povinnou registraci, proč se registrovat???
- nesmyslná cenzura
- nesmyslné mazání rad na fóru (jednomu jsem napsal, že je vůl (radil hovadiny) a ten post mi nesmazali, ale jinému jsem poradil, ať než desku vyhodí do koše, zkusí smazat Cmosku a to smazali)

Čtu jen PCTuning a Root, ale píšu jen na Rootu a jsem taky ochotný někomu poradit jen na Rootu, díky bohu, že tu není povinná registrace.

Re: ZIVE.cz a úzkoprsost (až cenzura)
« Odpověď #21 kdy: 12. 10. 2011, 06:21:00 »
aj mne tam casto mazu prispevky, a to sa vyjadrujem slusne a k veci.
Zasmial som sa, ked som zistil, ze v poradni prispevok nesmie obsahovat slovo adblock, a ani viac ako 2 vykricniky :D

lesov

Re: ZIVE.cz a úzkoprsost (až cenzura)
« Odpověď #22 kdy: 17. 10. 2011, 07:36:41 »
Takže ode dneška mohu jen prohlížet stránky neb síť, ze které se připojuji odjakživa, je od pondělí 17.10.2011, nedůvěryhodná! Musel bych vyplnit nějaký formulář (jen pro stálé a známé přispěvatele) a jestli se připojuji z práce nebo ze školy, viz: http://www.zive.cz/?form=99&status=1
Na "živě" končím a ani mě to nemrzí, páč poslední 2 roky už to bylo stejně jen utrpení, číst ty od(p)borné odpovědi.  :o

Smokie

Re: ZIVE.cz a úzkoprsost (až cenzura)
« Odpověď #23 kdy: 18. 10. 2011, 07:25:33 »
Takze pokial sa najde dost jedincov, ktori budu na rovnakej sieti ako ja a nebudu doveryhodni, tak mi odrezu pristup na poradnu zive.cz? ;D