React router + Apache

Re:React router + Apache
« Odpověď #15 kdy: 08. 09. 2021, 21:13:28 »
Som zvedavy co na to tunajsi trol :D
Ale to je od vás hezké, že jste se sám dobrovolně takhle nabonzoval.

Co je řešení? Nastavit správně základní cestu k aplikaci v Reactu. Opakuji pro zdejšího trola Death Walkera: v Reactu.

Co jsem já psal hned v prvním komentáři?

Pokud se nic nevykreslí při kliknutí na odkaz na stránce, je problém ve webové (Reactové) aplikaci – v takovém případě nejde vůbec požadavek na server. Máte v té aplikaci správně nakonfigurováno, že její výchozí adresa ke /frontend/admin/build?

Že je potřeba správně nastavit výchozí adresář v Reactu. Takže hned první má odpověď byla správně.

A co psal místní trol Death Walker?

Pozrel by som v dokumentacii k mod_rewrite na direktivu RewriteBase...
Psal o direktivě RewriteBase v konfiguraci Apache.

A teď si nejspíš ještě popletl RewriteBase a basename (ano, obojí obsahuje slovo „base“) a myslí si, že měl pravdu.

Ale jeden pozitivní výstup z toho je. Budu mít od Death Walkera pokoj, protože pokaždé, když mne zkusí trolit, odkážu ho do téhle diskuse, abych mu připomněl, že má chodit kanálama a ne psát o věcech, kterým nerozumí.

Fakt? Vzhladom k tomu ze tu pisal ze nasiel problem, isla vasa pravda pomimo.

Mojim cielom bolo, nech si najskor da do poriadku conf apache, dostali by sme sa k premennym prostredia a nasledne sposobu ako tu konfiguracnu hodnotu dostat do routeru. Nech to ma na urovni, tym ze bude mat konfig hodnotu definovanu na jednom mieste. Nie na niekolkych, tak ako to robia lopaty. Pretoze ak zacinajucim radia lopaty, tak z nich budu len dalsie lopaty a mozeme spolocne plakat ze je nedostatok dobrych programatorov.