Jaký je nejlepší operátor?

Re:Jaký je nejlepší operátor?
« Odpověď #15 kdy: 31. 07. 2021, 16:15:34 »
75 je porad v mezich tarifu "az 100". Nove (zalezitost poslednich dnu) ale CETIN umoznuje bondovat dve "az stovky" do jedne "az 250", takze by Vam to jelo 150 (za cenu tarifu "az 250"). Tedy pokud to na Vasi adrese lze (mrknete na zrychlujemecesko.cz).


Re:Jaký je nejlepší operátor?
« Odpověď #16 kdy: 02. 08. 2021, 20:14:05 »
75 je porad v mezich tarifu "az 100".
Ja na nej dostal prave proto slevu od toho 365 diky tomu ze nejede full :)
Upload je ok 22Mb/s to dava, takze jsem i tak spokojen.
Zrychlujemecesko mi je na nic, Cetin tam ma stale pro moji adresu 100Mb/s internet.

Me se dokonce to podarilo objednat pres operatora, potom mi vratil zalohu a omouvili se ze to byla chyba mezi komunikaci jich a Cetinem. Protoze Cetin jim tu objednavku vzal. Me volal potom technik, co se to deje? Ze me klidne Terminatora da, ale ze jelikoz mam pouze 1 par vedeni, tak proste mi tu rychlost jen samotna krabice nezvedne! :(
Ze to nechape co mu to tam zadali za pozadavek, at se nejdriv domluvim.
Muj napad byl jedinej, ze bych musel jedine si objednat druhou pevnou linku do bytu nekde od O2 ze chci jeste jedno vedeni, ale je otazka jestli by mi nejaky ten Cetin skutecne poslal technika na natazeni dalsiho dratu? :D

Re:Jaký je nejlepší operátor?
« Odpověď #17 kdy: 17. 08. 2021, 08:39:19 »
znamymu taky rekli ze smula ze 1 par a nic vic, tak 50M. A po 3 mesicich, uz mame dalsi par k vam volny, takze muze 100M / Bonding. No a nezapomenme ze ted par dnu je k mani bonding 2x100M ci rychlejsich pripojek co prirozene nedosahnou na 250M po 1 paru a muze z toho vylezt az 250/25M po 2 parech. A pokud neni ustredna umistena tak tupe jakoze na kraji obce misto v jejim stredu, tak na toto mozne zrychleni dosahne hooodne lidicku. Paradoxni ze znamy duchodci maji zavedeno do baraku 6 tel. linek z dob minulych :D, Cetin o tom nemel ani sajna, ale vse dopadlo OK a vyuzivaji 20M rychlost co na IPTV a Skype staci. Co se operatora tyce, bonding umi uz snad kazdej, v dobe kdy sem mohl mit 100M bond., to TM neumel, tak sem volil 365i. Krome 1 fatalniho vypadku na jejich strane obecne spokojenost.

Re:Jaký je nejlepší operátor?
« Odpověď #18 kdy: 07. 09. 2021, 15:12:20 »
znamymu taky rekli ze smula ze 1 par a nic vic, tak 50M. A po 3 mesicich, uz mame dalsi par k vam volny, takze muze 100M / Bonding. No a nezapomenme ze ted par dnu je k mani bonding 2x100M ci rychlejsich pripojek co prirozene nedosahnou na 250M po 1 paru a muze z toho vylezt az 250/25M po 2 parech. A pokud neni ustredna umistena tak tupe jakoze na kraji obce misto v jejim stredu, tak na toto mozne zrychleni dosahne hooodne lidicku. Paradoxni ze znamy duchodci maji zavedeno do baraku 6 tel. linek z dob minulych :D, Cetin o tom nemel ani sajna, ale vse dopadlo OK a vyuzivaji 20M rychlost co na IPTV a Skype staci. Co se operatora tyce, bonding umi uz snad kazdej, v dobe kdy sem mohl mit 100M bond., to TM neumel, tak sem volil 365i. Krome 1 fatalniho vypadku na jejich strane obecne spokojenost.

Ten pár se může uvolnit třeba tím, že někdo odhlásí službu. Jen CETIN tohle asi úplně nemůže kontrolovat a dát vám pak vědět. Takže asi třeba zkoušet se jednou za čas zeptat operátora, nebo kouknout na zrychlujemecesko.cz. Tam už bonding ukazují.