Filip Jirsák

Mlocik97

  • *****
  • 837
  • Ubunťák, JS dev.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Filip Jirsák
« kdy: 07. 08. 2021, 16:05:03 »
Už dlhodobo tohoto človeka nemusím, lebo mám pocit že je to buď mentálne retardovaný jedinec (nie to nie je urážka ale diagnóza) alebo má demenciu (tiež diagnóza), alebo je troll, ktorý len chce vyvolávať hádky v diskusii, či už ku článkom alebo aj na fóru. Nechápem že takéhoto človeka tu nechávate komentovať a že mu nedáte už konečne ban, lebo kvôli práve takýmto jedincom tu z jedného normálneho komentáru vznikne spam 50 komentov pri jednom článku, kde sa vysvetľuje rozdiel medzi 2 pojmami.

Ak to Filip čítaš, mal by si sa fakt zamyslieť čo robíš, lebo tvoja zadubenosť ti v živote privedie len problémy. A dúfam že admini a módi ho už nejak budú riešiť.
« Poslední změna: 07. 08. 2021, 16:07:46 od Mlocik97 »


robac

  • ***
  • 199
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Filip Jirsák
« Odpověď #1 kdy: 07. 08. 2021, 16:19:31 »
Předně bych řekl, že doufám, že toto vlákno bude smazáno...

lebo mám pocit že je to buď mentálne retardovaný jedinec
Takový pocit já mam o Vás od prvního příspěvku, který jsem od Vás četl.

Ak to Filip čítaš, mal by si sa fakt zamyslieť čo robíš, lebo tvoja zadubenosť ti v živote privedie len problémy
Nápodobně.

Mlocik97

  • *****
  • 837
  • Ubunťák, JS dev.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Filip Jirsák
« Odpověď #2 kdy: 07. 08. 2021, 16:29:37 »
Předně bych řekl, že doufám, že toto vlákno bude smazáno...

lebo mám pocit že je to buď mentálne retardovaný jedinec
Takový pocit já mam o Vás od prvního příspěvku, který jsem od Vás četl.

Ak to Filip čítaš, mal by si sa fakt zamyslieť čo robíš, lebo tvoja zadubenosť ti v živote privedie len problémy
Nápodobně.

Teraz ste mi len potvrdili že ste Filip Jirsák, a toto máte ako druhý účet, lebo je zaujímavé že ste už tretí krát dokázali ako prvý v okamžite reagovať a práve rovnako na takýto názor na Jirskáka úplne rovnakým spôsobom. Vidím že Vám ten trolling ide vážne dobre.