iPad Pro a externy monitor

iPad Pro a externy monitor
« kdy: 29. 04. 2021, 18:17:42 »
Ahojte, najde sa tu prosim jablckar ktory by mi vedel povedat, ci je mozne pouzit externy monitor s iPad Pro pre rozsirenie pracovnej plochy, a nie len ako mirorring? Napr. na jednej obrazovke mat emaily, alebo film, a na druhej si robit pracu? Predpokladam ze macbooku s tym problem nie je, no niesom si isty ohladom iPadu. Hladal som na forach, a nasiel som len 2 rocnu odpoved, ze to mozne nie je, ale snad sa to uz zmenilo. Dakujem.


Re:iPad Pro a externy monitor
« Odpověď #1 kdy: 29. 04. 2021, 18:24:18 »
Ahojte, najde sa tu prosim jablckar ktory by mi vedel povedat, ci je mozne pouzit externy monitor s iPad Pro pre rozsirenie pracovnej plochy, a nie len ako mirorring? Napr. na jednej obrazovke mat emaily, alebo film, a na druhej si robit pracu? Predpokladam ze macbooku s tym problem nie je, no niesom si isty ohladom iPadu. Hladal som na forach, a nasiel som len 2 rocnu odpoved, ze to mozne nie je, ale snad sa to uz zmenilo. Dakujem.

Este doplnim, ze planujem kupit 2021 verziu, tak ak by to nahodou s 2020 neslo, mozno niekto bude mat vedomost o tom ci to s novsou verziou pojde.

Re:iPad Pro a externy monitor
« Odpověď #2 kdy: 29. 04. 2021, 18:51:30 »
Nefunguje to nijak systémově a univerzálně. Musí být podpora v aplikaci pro externí monitor, třeba Keynote na externím ukazuje celý slidy, ale na iPadu slide+poznámky. iMovie na externím ukazuje výsledný video, na iPadu ovládání.