Řazení a organizace filmů na NASu

Re:Řazení a organizace filmů na NASu
« Odpověď #15 kdy: 08. 03. 2021, 18:37:14 »


Jak se ten zakladni parsovaci doplnek v Kodi jmenuje?

Tak mě jen zajímalo jak se jmenuje tento základní parsovací doplněk, protože si nevzpomínám, že by se mi někdy k uloženému filmu automaticky přidaly tagy, herci....

Základní scraper pro Kodi využívá themoviedb.org



Re:Řazení a organizace filmů na NASu
« Odpověď #16 kdy: 08. 03. 2021, 20:03:17 »
nejlepsi je asi projet sbirku filmu program Media Center Master

Re:Řazení a organizace filmů na NASu
« Odpověď #17 kdy: 09. 03. 2021, 02:55:21 »
Zkus Emby. Dobrá podpora , spousta pluginů. Ano pro plné využití je třeba něco zaplatit, ale za půl roku co to plně využívám vylepšily spoustu věcí. Podporuje spoustu platforem. https://emby.media/

Re:Řazení a organizace filmů na NASu
« Odpověď #18 kdy: 09. 03. 2021, 08:26:44 »
já můžu zase po všech stránkách doporučit Tiny Media Manager. Spravuju s ním offline sbírku tak..no hromady...filmů a seriálů, metadata ukládám ve formátu kompatibilním s KODI.

Re:Řazení a organizace filmů na NASu
« Odpověď #19 kdy: 09. 03. 2021, 10:03:07 »
Používám https://www.tinymediamanager.org/, umi docela rozmně naindexovat filmy - škoda je, že to dělá podle tmdb a imdb, ale nemá podporu pro čsfd (kterou zvažuju jestli si nedopsat - hlavně kvůli tomu aby mi zobrazoval moje hodnocení).

Jo to kdybys dopsal a bylo to šiřitelné, měl bych rozhodně zájem. Já takovou věc nenapíšu :-(  Zkoušel jsem do placené verze importovat KODI dosplněk pro CSFD, ale nikdy to nefungovalo.


Re:Řazení a organizace filmů na NASu
« Odpověď #20 kdy: 09. 03. 2021, 11:45:07 »
Já mám knihovnu rozsložkovanou takto:
Movies
Music
TV Shows

Používám KODI i PLEX a jedu tedy dle společné podmnožiny doporučení. Konkrétně:
Movies - obsahuje jednotlivé filmy ve vlastních složkách s formátem názvu složky "Film (rok)", třbea "Avengers (2017)". Ve složkách jsou už soubory filmu + titulky. V případě vice CD-čkových filmů musí názvy obsahovat "cd1", "cd2" atd.

Music - obsahuje složky s autory, každá složka autora obsahuje podsložky s názvy alb.

TV Shows - obsahuje složky s názvy seriálů a rokem vzniku, v každé této složce jsou podsložky "Season 1", "Season 2", podle toho, kolik má seriál sérií. V každé takovéto složce už jsou přímo soubory jednotlivých dílů s titulkami a každý díl obsahuje string "0x0" nebo "S00E00" - tedy identifikátor dílu v sérii.

Takto zvolená hierarchie je v souladu s tím co doporučuje KODI i PLEX a indexování funguje výborně.