Reklama a podporovatele

D.A. Tiger

  • ****
  • 486
  • Tygr, který žere tučňáka ;-)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Reklama a podporovatele
« kdy: 24. 02. 2021, 23:46:57 »
Zdravim redakci.

Uz jsem parkrat zaznamenal, ze mi mezi obrazky, do galerie ke clanku, vlitla reklama. Nedavno na me vybafla vyskakovaci reklama pri navsteve Vasich stranek na mobilu (Chrome).  Myslel jsem, ze pro podporovatele jsou reklamy vypnute. Predesilam, ze ve vsech jmenovanych pripadech jsem byl prihlaseny - proto jsem prekvapeny.

Spatne jsem to pochopil, neco se zmenilo, nebo jde jen o bug?

Predem diky


Re:Reklama a podporovatele
« Odpověď #1 kdy: 25. 02. 2021, 10:35:05 »
Díky za info, podle mě by to tak nemělo být. Zjistím víc a dám případně vědět.

Hamparle

  • ****
  • 360
  • junior developer ucho
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama a podporovatele - galerie u článků
« Odpověď #2 kdy: 25. 02. 2021, 13:41:25 »
Ano, v galerii je naštěkáno asi tak rok. U některých dlouhých galeriíí (ne u všech) někdy vybafne místo obrázku  prázdný snímek.
Kromě toho někdy je tam další nepříjemnost, že přeskok v snímkách galerii po nějaké době (asi 5s) prostě přestalo  jít (bylo ta ajaxové). Řešil jsem to prasácky nějak receptem co protáhne setInterval místo precizního zásahu, kde by bylo potřeba.



Nevím teď přesně co a jak, ale mám pocit, že zdrojem problému je  *saslibs.js. Nedokážu teď dát přesné informace. Každopádně může pomoc si vypnout skripty (galerie se pak zobrazí jako dlouhá stránka) nebo nastavit mobilní prohlížeč.

D.A. Tiger

  • ****
  • 486
  • Tygr, který žere tučňáka ;-)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama a podporovatele
« Odpověď #3 kdy: 08. 05. 2021, 22:35:10 »
Ahoj Petre,
nechci te uhanet, jen bych se rad informoval, zda se v te veci neco posunulo.

Re:Reklama a podporovatele
« Odpověď #4 kdy: 10. 05. 2021, 11:00:19 »
Bohužel ne, zaurguju to.


Re:Reklama a podporovatele
« Odpověď #5 kdy: 17. 05. 2021, 08:41:57 »
Vývojáři hlásí, že už je to opravené. Podporovatelé by tedy neměli vidět reklamu. Díky za nahlášení, kdyby byl ještě podobný problém v budoucnu, budu zase rád za echo.

D.A. Tiger

  • ****
  • 486
  • Tygr, který žere tučňáka ;-)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama a podporovatele
« Odpověď #6 kdy: 10. 07. 2021, 23:57:40 »
Petre, omlouvam se za znacne zpozdenou reakci, ale nejak nestiham a zapominam. Kazdopadne od tve urgence, jsem zatim zadny dalsi neplanovany reklamy nezaznamenal. Diky za vyreseni :)

Re:Reklama a podporovatele
« Odpověď #7 kdy: 12. 07. 2021, 14:43:30 »
I kdyz jsem to take neinicioval a neurgoval, take se pridavam k dekanovi, ze  delas svet lepsi a myslis i na ty, kteri to sami nezvladnou.