WordPress: statistika zobrazení stránky

flack

WordPress: statistika zobrazení stránky
« kdy: 19. 02. 2021, 09:10:40 »
Zdravim poprosil by som o jednoduchu radu. Mam uplne jednoduchu stranku vo wordpresse ma len hlavnu stranku a potom dva odkazy smerujuce na v druhej stranku. Obsahuje v podstate iba text aj na maine aj na tej vedlajsiej.
 
Mne ide o to ze tato stranka je urcena na precitanie jednej osobe- je to v podstate take osobne zdelenie informacie. A ja by som chcel dostat informaciu o tom ze si to ta osoba "pozrela".  Cize ziskat nejaku informaciu o navsteve. Ano mozu mi tam do toho spadat iny navstevnici. Ale myslim ze na zaklade casu, kedy ten link tej osobe posuniem. Tak budem vediet zo to zjavne videla.

Ibaze neviem ako to najednoduchsie spravit. Ocividne existuje plno modulov vela z nich je platenych a mne by stacilo take to obycajne info ohladom ip, prehliadaca, cas. Ale ak treba radsej plugin a dokaze to lepsie "rozlustit" bol by som rad za radu. Dakujem priatelia.
« Poslední změna: 19. 02. 2021, 09:25:33 od Petr Krčmář »


Re:wordpress -nejaka statistika zobrazenia stranky.
« Odpověď #1 kdy: 19. 02. 2021, 09:23:26 »
/var/log/apache2/access.log nebo analogicky nginx..

flack

Re:WordPress: statistika zobrazení stránky
« Odpověď #2 kdy: 19. 02. 2021, 09:32:26 »
mrknem ci mam na active24 k tomu na hostingu pristup.

Re:WordPress: statistika zobrazení stránky
« Odpověď #3 kdy: 19. 02. 2021, 09:43:16 »
google analytics ti na to nestaci?
Děkuji za možnost editace příspěvku.

flack

Re:WordPress: statistika zobrazení stránky
« Odpověď #4 kdy: 19. 02. 2021, 10:15:12 »
vdaka asi staci idem to skusit. :)


flack

Re:WordPress: statistika zobrazení stránky
« Odpověď #5 kdy: 19. 02. 2021, 10:38:32 »
Akurat ze sa tam neviem dostat dam https://analytics.google.com/ hodi ma to sem  https://analytics.google.com/analytics/web/provision/#/provision ... a viac menej v kruhu nikde sa nedostanem do ziadneho panelu.


flack

Re:WordPress: statistika zobrazení stránky
« Odpověď #7 kdy: 19. 02. 2021, 11:34:26 »
hodi ma to uplne rovnako skusam ine pc, prehliadace aj smarphone.  Mam to ja problemiky.