Placená práce - export dat z databáze do datového rozhraní VZP

Zdravím,

vyvíjím intranetovou aplikaci pro mé zdravotnické zařízení - evidence pacientů, zápis výkonů a zejména pak měsíční export dat do předepsaného rozhraní pro zdravotní pojišťovny. Celé pracoviště běží na desktopu Xubuntu, software pro zdravotnická zařízení buď na linuxu nejede nebo plně nevyhovuje naším potřebám.

A právě s tím datovým rozhraním mám problém - existuje (pro mě) nepřehledná dokumentace VZP pojišťovny, která určuje podmíny pro všechny ostatní ZP, prostě se v tom nevyznám.

Každý měsíc musí program umět vygenerovat dva textové soubory: FDAVKa - obsahuje fakturu (spíše údaje pro fakturu) a KDAVKA - obsahuje údaje o pacientech (rč) a vykázaných výkonech za daný měsíc.

Rád bych zaplatil práci někomu zkušenějšímu, kdo by se do toho pustil.

Pro lepší představu uvádím kousek z dokumentace k datovému rozhraní, všechno pak dodám případnému zájemci o tuto prácičku:

V části II. je popsáno datové rozhraní (dále jen DR) mezi PZS a zdravotní pojišťovnou pro případ
předávání individuálních dokladů v datové formě.
Pro přijímání i předávání dokladů předepisuje soubory „ASCII“ (kódování v PC LATIN2). Použití tohoto typu souboru bylo voleno s ohledem na univerzální možnosti jejich exportu i importu.
Zavádí se též používání definovaného datového rozhraní XML.
Popis vyplňování položek dokladů a předávání tiskopisů je uveden v materiálu „Metodika pro
pořizování a předávání dokladů“ v platném znění (dále jen Metodika).
II – 2. Přijímané doklady v DR – obecné zásady


Re:Placená práce - export dat z databáze do datového rozhraní VZP
« Odpověď #1 kdy: 18. 10. 2020, 15:37:38 »
Zdravím. Nejspíš bych mohl nabídnout pomocnou ruku.

V případě zájmu mi napište mi e-mail na rotter.martinos(at)gmail(dot)com


Re:Placená práce - export dat z databáze do datového rozhraní VZP
« Odpověď #2 kdy: 18. 10. 2020, 16:07:48 »
...........................
Pro lepší představu uvádím kousek z dokumentace k datovému rozhraní, všechno pak dodám případnému zájemci o tuto prácičku:

V části II. je popsáno datové rozhraní (dále jen DR) mezi PZS a zdravotní pojišťovnou pro případ
předávání individuálních dokladů v datové formě.
Pro přijímání i předávání dokladů předepisuje soubory „ASCII“ (kódování v PC LATIN2). Použití tohoto typu souboru bylo voleno s ohledem na univerzální možnosti jejich exportu i importu.
Zavádí se též používání definovaného datového rozhraní XML.
Popis vyplňování položek dokladů a předávání tiskopisů je uveden v materiálu „Metodika pro
pořizování a předávání dokladů“ v platném znění (dále jen Metodika).
II – 2. Přijímané doklady v DR – obecné zásady


nějakou dokumentaci maj i veřejně přístupnou na stránkách hele :o :o
btw od 1.1 2021 maj mit nějakou novou verzi toho jejich 'datovýho rozhraní' prej hele  :o :o
lidi postižený environmentálním žalem hele choděj za ekopsycholožkama hele 🤡 💆 🤡 💆