Streamovací služby (video)

Streamovací služby (video)
« kdy: 24. 10. 2020, 13:26:15 »
Ahoj, přemýšlím o využívání některé ze streamovacích služeb, ale nemám s nimi žádné zkušenosti. Budu rád, když mi aspoň k některým bodům napíšete něco o službě, se kterou máte přímé zkušenosti nebo se podělíte o nějaký další názor.
  • Nechce se mi za pár večerů v měsíci dávat několik stovek, ale pokud by někde bylo možné nějaké rodinné předplatné, abych to vzal třeba ještě pro rodiče, tak bych už byl pro. Víte o něčem výhodném?
  • Programová skladba, nevím, co se kde nabízí, kde je na co koukat? Nehledám nic jednorázově zaměřeného, někdy film, někdy seriál, někdy dokument...
  • Když jsem zmiňoval rodiče, mě nevadí anglicky mluvený obsah, ale pro ně by byl potřeba dostatek dabovaného obsahu.
  • Co služby od operátorů (např. O2 TV), zvláště pokud mám připojení k internetu řešené jinak?
  • Úvaha o placené službě začala hlavně od toho, že mě sejou reklamy, vážně na ně nechci koukat.
  • Jaké máte zkušenosti se zkušebními obdobími zdarma, nerad bych se někde upsal "zdarma", aby mě to pronásledovalo po zbytek života.
Děkuju za vaše názory a za váš čas. :)

Re:Streamovací služby (video)
« Odpověď #1 kdy: 24. 10. 2020, 14:19:36 »
Zeptam se jinak, jak jsi na tom technicky? Dokazes si postavit a odladit mediacentrum? Rozumis trochu satelitnimu vysilani?

Re:Streamovací služby (video)
« Odpověď #2 kdy: 24. 10. 2020, 18:26:38 »
Netflix