Už mi zase zdejší fórum nenávratně zahodilo rozepsanou odpověď (bug report)

Teď se mi zase stalo, že jsem měl déle rozepsaný příspěvek do fóra, a když jsem stiskl "prohlédnout", místo náhledu se mi dostalo přihlašovacího formuláře, protože jsem byl automaticky odhlášen. Ani když jdu zpět, ani když se přihlásím, tak už se nikdy k rozepsanému textu nedostanu. To samé se děje s odesláním příspěvku.

Je to opravdu hrozně frustrující a děje se mi to celkem často (a jen někdy si pamatuju, že musím pro jistotu všechno zkopírovat před odesláním), udělejte s tím, prosím, něco - i kdyby to bylo jen zvednutí časového limitu pro automatické odhlášení a text vedle tlačítka odeslání upozorňující uživatele , aby udělali CTRL+A a CTRL+C.

Nemá někdo nějaký workaround? Třeba jak donutit Firefox, aby si pamatoval dočasně všechny, opravdu všechny formuláře?
Používejte háčky a čárky. Bez nich se to hůř čte.

Pavouk106

• 2 333
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
Stávalo se mi to mnohokrát v minulosti. Taky se mi stává, že když otevřu víc tabů (témat) a v jednom pak chci odpovědět, tudíž se přihlásit, tak po přihlášení mě to hodí na jiný z těch témat, který a otevřený v jinym tabu - tedy mam pak dva taby se stejnym tématem a původní téma´, na který jsem chtěl odpovídat pak znova musím hledat...

Nijak se to nevyřešilo. Nenašel jsem žádnou ochcávku, jak to ošéfovat na mojí straně... Prostě Ctrl + C a neotvírat víc tabl, když nejsem přihlášenej.

Dělá to každé druhé fórum. Vše si tedy píšu mimo a pak kopíruji. Je to evidentně technicky náročná funkce. Ale některá fóra mají autosave.