Solidní smtp/imap free mail

Solidní smtp/imap free mail
« kdy: 01. 09. 2020, 22:03:06 »
Ahoj, mám adresu u outlook.com, ale ať dělám co dělám , většina pošt z CZ mi padá do spamu. Nečekám, že mi s tím poradíte, ale jaký zahraniční účet byste doporučili ? A proč ?

Molex1

• 192
    • Zobrazit profil
Re:Solidní smtp/imap free mail
« Odpověď #1 kdy: 02. 09. 2020, 08:38:22 »
Měl jsem podobný problém, maily ve SPAMu a SPAMy naopak v mailech. Používám Gmail, jeho antispam asi nemá konkurenci. Mám nastavené asi 3 maily na přeposílání na Gmail a to co na seznamu proleze se na Gmailu nikdy v doručené neobjeví :)

« Odpověď #2 kdy: 02. 09. 2020, 10:26:28 »
předpokládám, že ty CZ emaily jsou z různých eshopů a malých firem, které mají špatně nastavený emailový server. Na Office365 lze dát konkrétní domény do whitelistu a pak se ignoruje výsledek ze spam kontroly, používáme to tak.

https://docs.microsoft.com/en-us/microsoft-365/security/office-365-security/create-safe-sender-lists-in-office-365?view=o365-worldwide

U emailových poskytovatelů, kteří mají správné kontroly, to dopadne hodně podobně, všichni ti větší skončí stejně. Můžeš zkusit gmail, využívá sdílené filtry, takže řada těch CZ špatně nastavený schránek kolektivně projde spam kontrolou. Na CZ protistrany dobře funguje Seznam Email Profi či jak se jejich služba jmenuje.

« Odpověď #3 kdy: 02. 09. 2020, 11:07:09 »
předpokládám, že ty CZ emaily jsou z různých eshopů a malých firem, které mají špatně nastavený emailový server. Na Office365 lze dát konkrétní domény do whitelistu a pak se ignoruje výsledek ze spam kontroly, používáme to tak.

https://docs.microsoft.com/en-us/microsoft-365/security/office-365-security/create-safe-sender-lists-in-office-365?view=o365-worldwide

U emailových poskytovatelů, kteří mají správné kontroly, to dopadne hodně podobně, všichni ti větší skončí stejně. Můžeš zkusit gmail, využívá sdílené filtry, takže řada těch CZ špatně nastavený schránek kolektivně projde spam kontrolou. Na CZ protistrany dobře funguje Seznam Email Profi či jak se jejich služba jmenuje.
Diky, asi jsi to trefil s těmi e-shopy. Ale myslím, že i nějaké instituce. Já nemám O365, jen webový mail a stahuju to imapem.
Konkrétní doména mi moc nepomůže. Na tom webu jsem dal do vyjímek i *.cz, ale asi to nezabralo.