V čem si napsat upoad manager?

Ela

Re: V čem si napsat upoad manager?
« Odpověď #15 kdy: 29. 05. 2011, 20:06:30 »
Ja myslela, ze mas Linux, ne window$ :o

Takze jen co rika google ;)

Zde
http://sourceforge.net/projects/mysql-python/forums/forum/70460/topic/3831691
je popis jak pry jde vse rozjet na win ('davispuh' user)...


Programátorský linux
« Odpověď #16 kdy: 29. 05. 2011, 21:11:35 »
Stáhnul jsem si soubor o kterým tam píše, ale nepřišel jsem na to, jak se to instaluje.
Když si nainstaluju linux, pomůže to? Existuje třeba nějaká programátorská verze linuxu, kde by byly v základní instalaci už všechny kompilátory, knihovny, mysql, python, C, atd.?

and

Re: Programátorský linux
« Odpověď #17 kdy: 29. 05. 2011, 23:39:23 »
Stáhnul jsem si soubor o kterým tam píše, ale nepřišel jsem na to, jak se to instaluje.
Když si nainstaluju linux, pomůže to? Existuje třeba nějaká programátorská verze linuxu, kde by byly v základní instalaci už všechny kompilátory, knihovny, mysql, python, C, atd.?

PHP umi preci i mazat soubory  :P No zda se mi Tvuj jednoduzssi pristup dost natahovaci  ;D
Jak nekdo tady na forech uvedl - za tu dobu co to zkousis, jsi to mohl mit luxusne udelany v PHP a jeste by to bylo nezavisly na tom, co je lokalne nainstalovany...

NemamRadHrdiny

Re: Programátorský linux
« Odpověď #18 kdy: 30. 05. 2011, 08:20:07 »
Stáhnul jsem si soubor o kterým tam píše, ale nepřišel jsem na to, jak se to instaluje.
Když si nainstaluju linux, pomůže to? Existuje třeba nějaká programátorská verze linuxu, kde by byly v základní instalaci už všechny kompilátory, knihovny, mysql, python, C, atd.?

1) Naper to vsechno v PHP (programuji v nem hrdinove)
2) Programatorsky Linux? Tak tomu nerozumim... Zustan radeji u Widli, protoze s Linuxem by ses paral dalsich 14 dni a nakonec by jsi usoudil, ze nejsi schopen...