Reklamy vo forach

LAMA

Re: Reklamy vo forach
« Odpověď #15 kdy: 27. 05. 2011, 10:27:22 »

Můj názor je ten, že je to umístěno agresivně, ale to je asi záměr. Každopádně je to textová reklama, která neskáče, nebliká, nevyžaduje Flash, nic nedělá, jen tam tak leží. Pořád čtu nářky nad hnusným Flashem (se kterými souhlasím) a přání mít víc reklam textových a neobtěžovacích (s čímž taky souhlasím). Takže blokovat si i textovou reklamu je myslím už trochu zbytečné.

Nevim jak vam, ale mne se mimo toho o cem pisete zobrazuje i flash reklama. Ktera tam jen tak nelezi a porad neco dela...

Pavouk106

• 2 333
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
« Odpověď #16 kdy: 27. 05. 2011, 10:37:12 »
Ještě mě napadlo, a to si mysím, že by mohlo být realizovatelné, dát reklamě místo pěti žlutých čtverců nějakou jinou barvu, třeba černý (odstíny šedi), případně jí dát i avatar. Pa by bylo zcela jasný, kterej příspěvek je reklamní a lidem by se to tolik nepletlo (a pro obchoďáky by to bylo výraznější, líp rozpoznatelný a tim pádem by si toho lidi spíš všimli...)

V praxi je to ale myšleno tak, abych při scrollování stránkou na první pohled i ve vyšších rychlostech rozpoznal reklamu...

random_miro

« Odpověď #17 kdy: 27. 05. 2011, 11:40:54 »
Najprv mi reklama nevadila, ale uz mi zacala vadit. :(
Greasemonkey skript na skrytie prispevkov od uzivatela "Reklama".

// ==UserScript==
// @name           forum.root.cz - reklama
// @namespace      http://forum.root.cz
// @include        http://forum.root.cz/*
// ==/UserScript==

var results = document.getElementsByTagName("a");
for ( var i=0; i<results.length; i++ ) {
   if (
      results.innerHTML.indexOf("Reklama") >= 0 ) {
      results.parentNode.parentNode.parentNode.style.display = "none";
   }
}

JmJ

• 272
    • Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 27. 05. 2011, 13:23:38 »
Reklama ok, ale na muj vkus je ji hodne. obcas snad i 2x na strance. Rekne 1x na 2 strany by bylo ok.

Re: Reklamy vo forach - Placeny pristup
« Odpověď #19 kdy: 27. 05. 2011, 14:16:03 »
A nemohl by root poskytovat placeny pristup zcela bez reklam?

A kolik byste byl ochotny za takovy pristup pravidelne platit?
Ředitel médií IInfo, fanoušek dobrého vína, benzínu a psovitých šelem

Kolemjdoucí

« Odpověď #20 kdy: 27. 05. 2011, 15:02:27 »
Já to řeším jednoduše, pokud je někde agresívní reklama (blikání, nevhodné umístění, zakomponovaná jako normální součást stránky...) tak jí přidám do adblocku, pokud je udělaná tak, že to běžným posupem přidat nejde, tak ze stránky odcházím. Už jsem několikrát narazil na stránky, které kvůli reklamám vůbec nebylo možné číst, musel jsem odejít, i přesto že byl obsah zajímavý, protože se na čtení vůbec nedalo soustředit.