Zase redesign?

Re:Zase redesign?
« Odpověď #15 kdy: 29. 04. 2020, 07:59:18 »
Boxík fóra na titulce se chová pořád stejně, na ten se nesahalo. Jen je tam ta chyba, že je teď krátký, ale to bude opraveno.

Boxík se vždycky generoval v nějakých intervalech (tuším 5 minut) z databáze fóra. To zpoždění tam bylo vždycky. Novinkou není ani to, že se neukazují všechny sekce fóra.


Re:Zase redesign?
« Odpověď #16 kdy: 29. 04. 2020, 19:02:31 »
Chybějícího paddingu jsem si taky hned všiml, je to nahlášené jako chyba. Pět vláken z fóra je rozhodně taky chyba, nahlásil jsem.

Přihlášení na Rootovi funguje spolehlivě, nemusím se opakovaně přihlašovat nikdy. Na fóru se to odhlašuje po změně IP adresy, ale to je nějaká vlastnost SMF a to kolegové nevyvíjeli.
Nuž, mňa to odhlásilo z hlavnej stránky aj dnes, z fóra ma odhlasuje pravidelne pri zmene počítača. Doma ich mám 4 + mobil. Mám 14 rokov statickú IPV4, z práce idem tiež cez domáci proxy server a z mobilu väčšinou cez domácu VPN, takže iba zmenou IP adresy to určite nebude.
P.S.: Ten nový slížový dizajn je naozaj "děs".

Gréta Thunbergová

  • *
  • 19
  • čuz sem gréta
    • Zobrazit profil
    • Grétin blogísek
    • E-mail
Re:Zase redesign?
« Odpověď #17 kdy: 03. 05. 2020, 14:10:36 »
Chybějícího paddingu jsem si taky hned všiml, je to nahlášené jako chyba. Pět vláken z fóra je rozhodně taky chyba, nahlásil jsem.
už měto jako začíná štvát. sou to čtyry pitomý ubohý řádečky css co natom jako dočerta trvá vopravit tejden??  >:( >:( >:( >:(

tady přepsat na dvacet
Kód: [Vybrat]
.design-list--articles--tiles .design-article__heading {
.
.
.
    padding-right: 20px;
    padding-left: 20px;
}

tady jako taky

Kód: [Vybrat]
.design-list--articles--tiles .design-article__text {
.
.
.

    padding-right: 20px;
    padding-left: 20px;
}

a hotovo  ::)

předtim


potom


hežčí žejo :o :D :D ;D

Přihlášení na Rootovi funguje spolehlivě, nemusím se opakovaně přihlašovat nikdy. Na fóru se to odhlašuje po změně IP adresy, ale to je nějaká vlastnost SMF a to kolegové nevyvíjeli.
se to děje hlavně z toru takový todleto samovolný vodhlašování

joa mam takový podezření žese mi tady v tomdle vlákně ztratil koment  :o ;D
sem se jakoby tefila žejo??  :o :o ;D ;D ;D ;D

Mlocik97

  • *****
  • 831
  • Ubunťák, JS dev.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zase redesign?
« Odpověď #18 kdy: 03. 05. 2020, 15:57:56 »
už měto jako začíná štvát. sou to čtyry pitomý ubohý řádečky css co natom jako dočerta trvá vopravit tejden??  >:( >:( >:( >:(

To buď rada že si nevidela ešte štátne SK zákazky, kde sa takáto chyba opravuje 2 roky.

Re:Zase redesign?
« Odpověď #19 kdy: 03. 05. 2020, 22:43:24 »
To není tak, že by to trvalo. Ono to bylo opraveno velmi rychle, jen tuhle konkrétní stránku vývojáři zřejmě přehlédli. Já ostatně taky. Předáno, bude opraveno. Díky.


Re:Zase redesign?
« Odpověď #20 kdy: 04. 05. 2020, 08:51:24 »
To není tak, že by to trvalo. Ono to bylo opraveno velmi rychle, jen tuhle konkrétní stránku vývojáři zřejmě přehlédli. Já ostatně taky. Předáno, bude opraveno. Díky.

To už jste psal minulé úterý...

Re:Zase redesign?
« Odpověď #21 kdy: 04. 05. 2020, 08:59:40 »
Co jsem psal minulé úterý? Jen to, že jsem to nahlásil a bude to opraveno. Stalo se obojí.

Dnes jsem psal, že kodér přehlédl, že se chyba vyskytuje i na dalších stránkách. Opět je to opravené, zatím na testovací verzi webu, během dnešního dne to bude pravděpodobně na ostrém.

Re:Zase redesign?
« Odpověď #22 kdy: 04. 05. 2020, 09:49:09 »
Dnes jsem psal, že kodér přehlédl, že se chyba vyskytuje i na dalších stránkách.

Tu stránku jsem posílal minulé úterý, takže toto

To není tak, že by to trvalo. Ono to bylo opraveno velmi rychle, jen tuhle konkrétní stránku vývojáři zřejmě přehlédli. Já ostatně taky. Předáno, bude opraveno. Díky.

je prostě zvláštní vyjádření. Teda pokud root ty zprávičky nemá na šesti místech...

Re:Zase redesign?
« Odpověď #23 kdy: 04. 05. 2020, 09:52:33 »
Na Rootu je poměrně dost různých typů stránek, výpisů, seznamů a podobně. Je to docela rozsáhlý web, i když to tak z titulky nemusí vypadat. Každopádně by se to dnes mělo dostat na web. Jakmile to bude, pokusím se projít pokud možno všechny typy stránek na desktopu i na mobilu, abychom to konečně dořešili.

Gréta Thunbergová

  • *
  • 19
  • čuz sem gréta
    • Zobrazit profil
    • Grétin blogísek
    • E-mail
Re:Zase redesign?
« Odpověď #24 kdy: 04. 05. 2020, 12:25:12 »
To není tak, že by to trvalo. Ono to bylo opraveno velmi rychle, jen tuhle konkrétní stránku vývojáři zřejmě přehlédli. Já ostatně taky. Předáno, bude opraveno. Díky.
už to je vopravený!! děkuju  :D

Re:Zase redesign?
« Odpověď #25 kdy: 04. 05. 2020, 12:48:06 »
Je to tak, mělo by to být v pořádku. Kdyby ještě někde byl problém, určitě ho nahlaste. Díky.

k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zase redesign?
« Odpověď #26 kdy: 05. 05. 2020, 14:28:34 »
Je to tak, mělo by to být v pořádku. Kdyby ještě někde byl problém, určitě ho nahlaste. Díky.
Jeste je tu stale ten hlavni problem, ze celej box je zmrsene ouzkej na FullHD, viz:
.
Kód: [Vybrat]
layout-main {
max-width: 1060px
}
to se da povazovat za "pouzitelne" pri rozliseni 1280x ale ne na FullHD, to ze to maji vsechny Vase weby je sice "hezke" ale maji to vsechny blbe, ani to neni tak ze by to meli mit vsichni uzivatele stejne, protoze kdyz bude vedle me nekdo s NB s 1280x rozliseni, tak to ma skoro pres celou obrazovku a u me na FullHD to bude pulka sirky obrazovky... takze o cem ta "vychytavka" (na vsech Vasich webech) tedy ma byt?

Mlocik97

  • *****
  • 831
  • Ubunťák, JS dev.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zase redesign?
« Odpověď #27 kdy: 05. 05. 2020, 15:00:54 »
Je to tak, mělo by to být v pořádku. Kdyby ještě někde byl problém, určitě ho nahlaste. Díky.
Jeste je tu stale ten hlavni problem, ze celej box je zmrsene ouzkej na FullHD, viz:
.
Kód: [Vybrat]
layout-main {
max-width: 1060px
}
to se da povazovat za "pouzitelne" pri rozliseni 1280x ale ne na FullHD, to ze to maji vsechny Vase weby je sice "hezke" ale maji to vsechny blbe, ani to neni tak ze by to meli mit vsichni uzivatele stejne, protoze kdyz bude vedle me nekdo s NB s 1280x rozliseni, tak to ma skoro pres celou obrazovku a u me na FullHD to bude pulka sirky obrazovky... takze o cem ta "vychytavka" (na vsech Vasich webech) tedy ma byt?

súhlas, a to ešte nehovoriť když to otvoríš na 4K alebo 8K displeji... niekto asi ani trocha nečítal vzhurudolu, inak by pochopil že pre samotnú šírku layoutu sa nikdy ale nikdy nepoužívajú v CSS jednotky "px"!

Popravde o prehliadnutí tej predchádzajúcej chyby aspoň vidno že to CSS majú totálny nechutný grc, že to musia na 100 miestach prepisovať jednu a tú istú vec. Zrejme tý vývojári stoja za h.... ja bych ich rovno vyhodil.
« Poslední změna: 05. 05. 2020, 15:04:36 od Gabriel Mlocik »

Mlocik97

  • *****
  • 831
  • Ubunťák, JS dev.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zase redesign?
« Odpověď #28 kdy: 05. 05. 2020, 15:17:20 »
šírka viewportu 3072px


https://ctrlv.sk/ocI2

povedzte mi či to považujete za "dobrý" design/UI
« Poslední změna: 05. 05. 2020, 15:19:13 od Gabriel Mlocik »

Mlocik97

  • *****
  • 831
  • Ubunťák, JS dev.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zase redesign?
« Odpověď #29 kdy: 05. 05. 2020, 15:30:54 »
Pri 8K rozlíšení dokonca špageta: https://ctrlv.sk/shots/2020/05/05/g0Vc.png to už absolútne sa nedá ani použiť na takom displeji... Toto je responzivita?