jak zablokovat, ale částečně (podvrhování href v odkazu / wordpress)

Dobrý den, mám takové dilema v ublocku. Je o jistý skript, který zároveň dělá dobrou funkci ale i špatnou funkci. Je součásti wordpressu, tedy běží spoustě domén. Ale to je vlastně jedno, protože ho nebylo správné blokovat (přišel bych o dobré funkce)

doména.cz/wp-content/plugins/related-posts/related-posts.min.js -  načítá "příbuzné příspěvky" z adresy "doména.cz/názevčlánku?relatedposts=1" O tyto články stojím

Nimcéně ale skript dělá špatnou věc, že (dynamicky!) podvrhuje URL při kliknutí (tzn otevře se  "doména.cz/názevjiénohočlánku?relatedposts_hit=1&relatedposts_origin=23&relatedposts_position=2")

Kód: [Vybrat]
function s() {
        e.setVisualExcerptHeights(),
        t("#jp-relatedposts a.jp-relatedposts-post-a").click(function() {
            this.href = e.getTrackedUrl(this)
        })
    }
Zablokováním scriptu by se mi nenačetly vůbec "příbužné posty"

1.) Jak zablokotovat toto? v ublocku by šlo použít scriptlet +js(add-event-listener-defuser.js), který vykostí eventy na stránce, ale má to jeden problém, že pravidlo nelze použít bez specifikace domény (a jaksi nekonečný seznam všech domén je nemožná logická konstrukce).

2. Jak zamezit obecně všem stránkám podvrhovat href atribut. čili základní kámen hypertextu, že v odkazu A vidím v atributu href, na co kliknu.

3. Je nějaká věc která když už neumí věc č.2, že aspoň upozorní že podvržené URL se neshoduje s původním (definovaným staticky, nebo viděným v okamžiku najetí?) - podobně jako když omylem bych klikl na  google.com/sa?url=skutecnaadrea, tak ublock zařve že URL je  na seznam filtrů.

Jedno dementní ne-řešení existuje - před každým kliknutím na odkaz( si otevřít konzoli a) označit prvek (ctrl shift c), jelikož některé weby připíší URL již při kliknutí pravým tlačítkem nebo se ho snaží bonzovat. Ale řešení je to opravdu na draka, protože cílem href má být rychlá navigace podle toho co vidím jako HREF a ne hrabat se, co je původní href