Zkušenosti se SimpleCoin.cz

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #15 kdy: 20. 10. 2019, 18:36:29 »
Dobrý den,

Hledám reference k Simplecoin. Píšete zde, že je to nákladná varianta. Podle tohoto videa https://www.youtube.com/watch?v=1Kp3U9H7j9k je to ale zdarma. Mluví tam jen o mírně snížených kurzech. To máte na mysli tím, že je to dražší a nebo se už změnili podmínky od doby co se tohle řešilo? Na netu jsem našel jen samá pozitiva https://www.producthunt.com/posts/simplecoin/reviews.
Děkuji moc


Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #16 kdy: 20. 10. 2019, 19:01:09 »
Embolio je ziavne seo spam bot. Odkaz na video mesiac stare a malo az 203 zhliadnuti + cisty referal link.

Ale tak Embolio simple coin je v pohode. Ale strasne poplatky a az take ze sa to neoplaca ma finex.cz . Nechod cez ich linky finex.cz to je cele zle. Ten ich Magazín Finex je strasne zbierka kecov a len davaju referal linky. Navyse stare clanky je vidno ze je to one man show s referal linkami.  Takze finex.cz urcite nie. Takto nieako si si predstavoval link building?

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #17 kdy: 20. 10. 2019, 19:03:18 »
Este doplnim ze nie simplecoin.cz nie je zadarmo a ten kto tvrdy opak klame. Ak si to pocul priamo s simplecoin.cz alebo od kamosa ktory to pocul tak nie nie je to pravda. Poplatky su dost brutalne a navyse je tak neskutocna casova podleva medzi transakciou. Oni to akoze robia realtime ale realita je skorej v 10 hodin dokonca je par pripadov ze transakcia prebehla az o niekolko dni !

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #18 kdy: 30. 11. 2019, 20:55:57 »
Dobrý den,

začínám s kryptem. Už dlouhou dobu se rozhlížím po nejlepší směnárně. Jsem absolutní nováček a nejsem si jistý téměř vůbec v ničem. Velmi mě zaujala Simplecoin, především na základě této https://finex.cz/recenze/simplecoin/ recenze, kde ji hodnotí kladně a je podle nich dokonce na úplně prvním místě ve srovnání všech dostupných.
Když jsem ale procházel všechno v češtině, skoro všude jsem našel, že ceny za jednotlivé měny jsou poměrně výrazně nadsazené. Na druhou stranu, ale neúčtují žádné poplatky. Když tedy poměrově sečtu náklady, vyplatí se mi vybrat tuto směnárnu oproti jiným nebo ne?
Moc děkuji

Jose D

  • *****
  • 750
    • Zobrazit profil
Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #19 kdy: 30. 11. 2019, 22:19:55 »
vyplatí se mi

netuším, co plánuješ s kryptoměnami dělat, tudíž už vůbec není jasné, jestli se tvoje aktivity můžou "vyplatit", nebo ne.
SC je směnárna, za svoji službu si něco berou, použil jsem je párkrát, fungují.

Ale jestli se použití (této či vlastně jakékoliv) směnárny vyplatí je hodně abstraktní dotaz.


Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #20 kdy: 13. 12. 2019, 18:38:07 »
neúčtují žádné poplatky

Možná si neúčtují poplatky ale ten vysokej spread to bohatě nahradí. Tady je třeba srovnání se zahraniční burzou https://investplus.cz/investice/klady-a-zapory-simplecoin-recenze-zkusenosti-navod-poplatky-diskuze/ a ten rozdíl činí cca 5%. To se při velkých objemech fakt nevyplatí. Osobně to vidím tak, že pokud ti nevadí platforma v angličtině, určitě využij zahraniční platformy jako Binance nebo třeba "poločeský" Coinmate.