Pravidla diskuze #3

Pravidla diskuze #3
« kdy: 05. 11. 2019, 09:03:04 »
Pořád nemůžu přijít na to jak to moderování diskuze funguje - evidentně o off-topic a flame-wars to nebude ...

Filip Jirsák
To nevíte? Vždyť to všude na internetech píšou, že za všechno špatné může systemd.

Ondra Satai Nekola
Systemd je Kalousek?

[https://www.root.cz/zpravicky/chyba-v-ubuntu-19-10-sdili-vase-fotografie-a-videa/]


Re:Pravidla diskuze #3
« Odpověď #1 kdy: 05. 11. 2019, 09:40:13 »
Nežereš maso, nepoznáš vtip! ::)

Re:Pravidla diskuze #3
« Odpověď #2 kdy: 05. 11. 2019, 09:47:39 »
Místo zakládání témat ve fóru doporučuji příště použít tlačítko „Nahlásít moderátorům“, pokud máte pocit, že komentář nemá na webu být.

Re:Pravidla diskuze #3
« Odpověď #3 kdy: 05. 11. 2019, 10:45:36 »
@Petr Krčmář

Děkuji za odpověď. Takové tlačítko bohužel v diskuzi na svém mob. zařízení nevidím a ani teď se mi ho nepodařilo dohledat abych se poučil kde je. S7 + Firefox

Za druhé tím chci hlavně poukázat veřejně na dvojí metr, resp. podivné praktiky kdy jsou na jednu stranu nepovolovány příspěvky obecně  normální, na druhou stranu projde něco takového a prošly tu i daleko daleko horší. Klidně mě opravte, ale sledujete vůbec takový trend?

Proti zahození příspěvku se odvolat nejde a pak se ještě člověk podívá na takové které projdou - no to si pak jeden musí logicky položit otázku: jak to teda ve skutecnosti funguje? A je to záměr, chyba, myl nebo to uniká pozornosti?

Re:Pravidla diskuze #3
« Odpověď #4 kdy: 05. 11. 2019, 10:49:23 »
Někteří uživatelé jsou ve skupině „prověření“ a ti pak přispívají bez schvalování. Stačí, aby se uživatel dlouhodobě choval normálně. Pak se samozřejmě může stát, že takový přispěvatel snadněji ujede a napíše něco, co by běžným schvalovacím procesem neprošlo.


Re:Pravidla diskuze #3
« Odpověď #5 kdy: 05. 11. 2019, 11:01:03 »
@Petr Krčmář

Tak to asi nebude nejlepší přístup. A nebo ať neni cenzor tak agresívní na ty "neprověřené".

Jako snad si dokážete uvědomit a představit praktický stav diskuze kdy už radši ani napíšete nic delšího protože nepropuštění je opravdu na libovůli*, ani nic moc s názorem* aby to nebyla jenom ztráta času a pak se podíváte na podobné pardon "výlevy" prověřených a ani nemůžete reagovat protože maření času skrz filtr je vice než pravdepodobné.

Otazka je jestli Vás to zajímá a pokud ano, tak takto to vypadá z druhé strany ...

Mě třeba konkrétně ty dva příspěvky nevadí ze bych je chtěl nechat smazat, mě vadí to jak je tady, alespoň z venku zdá se, aplikovan dvojí metr a to si ještě člověk od kde koho vyslechne moralistické klišé o slušnosti ... a speciálně od výše citovaných dvou ... to je to jak má diskuze  vypadat?

* nebyl mi pušten príspevek "Gratuluji" či "skvělé" k umistneni kybernetickeho teamu - to uz je fakt libovůle cenzora