reklama

Prodám různé síťové prvky

Prodám různé síťové prvky
« kdy: 20. 09. 2019, 06:43:03 »
Prodám následující položky, platbu požaduji předem na účet, poté zasílám na Vaši adresu PPLkou, v pondělí 23.9. budu v Praze, takže můžu nějakou položku dovézt

  • Gigabit switch CISCO WS-C2960G-24TC-L  24 portů gigabit + 4x COMBO. Packy do racku. Cena i s dopravou 1320,-Kč. k dispozici 8ks
  • 24 port gigabit switch DELL PowerConnect 6024  24 portů, z toho je 8 portů COMBO (SFP/metalika), má 2 zdroje. Packy do racku. Cena i s dopravou 1340,-Kč
  • 24 port gigabit PoE injector PowerDsine 7024G označení je PD-7024G/AC/M. Cena i s dopravou 1320,-Kč
  • Nové šasi Cisco 6500, original zabalene ve folii. Cena 2000,-Kč bez dopravy, vzhledem k váze pouze osobní odběr.
« Poslední změna: 20. 09. 2019, 08:02:42 od Petr Krčmář »

reklama


Re:Prodám různé síťové prvky
« Odpověď #1 kdy: 20. 09. 2019, 15:22:15 »
Přidávám
POE switch CISCO WS-C3560-24PS-E  24 portů poe 100mb + 2x SFP. Packy do racku. Cena i s dopravou 920,-Kč.

Re:Prodám různé síťové prvky
« Odpověď #2 kdy: 01. 10. 2019, 15:44:05 »
Přidávám
POE Switch CISCO WS-C3750-48PS-S. Cena i s dopravou 1150,-Kč.

UBNT UF-LOCO-U Fiber LOCO po zapnutí svítí power, dostal jsem to,nemám jak otestovat,prodávám jak to je. Cena i s dopravou 600,-Kč.

Firewall Cisco ASA 5505. Cena i s dopravou 1120,-Kč.

Re:Prodám různé síťové prvky
« Odpověď #3 kdy: 02. 10. 2019, 20:10:48 »
ASA a POE Cisco 3750 prodány.

Pridavam
10GbE switch AVAYA 4526 GTX, má 24 portů (gigabit metalika) má 24 portů (gigabit metalika) z toho jsou 4 combo se SFP + 2x XFP šachta (10 Gigabit) osazené 2ks XFP singlemode moduly, k tomu packy do racku + 4ks optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. K dispozici 2ks. Cena za ks i s dopravou 1850,-Kč.

 

reklama