reklama

Kde hledat IT melouchy

OgO

Kde hledat IT melouchy
« kdy: 11. 09. 2019, 17:26:09 »
Ahoj,

potřeboval bych si vedle mého zaměstnání ještě něco přivydělat bokem.

Otázka zní kde hledat?

Povoláním jsem Linux/Network Admin, ale za těch 15 let jsem už vyzkoušel ledacos.
Základní grafické práce, dtp, tvorba webových stránek atp. nejsou problém.

Žiju dlouhodobě v Německu takže NJ a AJ jsou bez problémů.

Děkuju za tipy a podněty.

reklama

Re:Kde hledat IT melouchy
« Odpověď #1 kdy: 16. 09. 2019, 08:16:56 »
Nikdo nevi? Taky by se mi hodil nejaky privydelek, prace z domova atd.

« Odpověď #2 kdy: 16. 09. 2019, 09:13:03 »
Tiez by ma to zaujimalo.
Ako sk/cz webtrh popripade nakoduj.to ale nakoduj.to ide dolu vodou takze ostava webtrh.cz

Co ale ked som v za hranicov? Vie niekto poradit alternativu v Holandsku?

OgO

« Odpověď #3 kdy: 16. 09. 2019, 11:01:06 »
Tiez by ma to zaujimalo.
Ako sk/cz webtrh popripade nakoduj.to ale nakoduj.to ide dolu vodou takze ostava webtrh.cz

Co ale ked som v za hranicov? Vie niekto poradit alternativu v Holandsku?

Ja jsem jednou ziskal pracovni nabidku v Holandsku pres monster. Nasel jsem nabidku prace, poslal jim zivotopis v anglictine. Pohovor probehl bez problemu take v anglictine. Na konec jsem, ale vzal jinou praci v Nemecku.

« Odpověď #4 kdy: 16. 09. 2019, 13:09:40 »
Neni výdělečnější jít na brigádu do mekáče v německu než hledat melouch v podobě tvorby webových stránek pro nějakého českého zákazníka?

reklama

cjohn

« Odpověď #5 kdy: 16. 09. 2019, 13:23:45 »
Upwork, Fiverr, ... (googluj: top freelancer site) - su to globalne stranky, takze cenovo superis s lacnou Aziou. Avsak v pripade, ze si top tak kludne si mozes zapytat viac.

« Odpověď #6 kdy: 17. 09. 2019, 07:40:32 »
Neni výdělečnější jít na brigádu do mekáče v německu než hledat melouch v podobě tvorby webových stránek pro nějakého českého zákazníka?
Kdyz vidim ty poptavky na webtrhu, tak si myslim, ze ano. Ty lidi tam jsou uplne mimo realitu. Zakazkama 0-2000 Kc vubec nema smysl ztracet cas

« Odpověď #7 kdy: Dnes v 16:50:55 »
Ahoj,

potřeboval bych si vedle mého zaměstnání ještě něco přivydělat bokem.

Otázka zní kde hledat?

Povoláním jsem Linux/Network Admin, ale za těch 15 let jsem už vyzkoušel ledacos.
Základní grafické práce, dtp, tvorba webových stránek atp. nejsou problém.

Žiju dlouhodobě v Německu takže NJ a AJ jsou bez problémů.

Děkuju za tipy a podněty.

Taky jsem zkoušel, přijde mi to celé nesmyslné. Více logiky dává se hodně soustředit na svůj obor a vydělat v něm více. Problém obecně IT brigád je v tom, že často strašně moc času zabere se dostat do celé problematiky, z logiky věci na brigády dávají lidi pak projekty, které jsou hodně podřadné a na nich by člověk kolikrát vydělal skoro míň než když půjde někomu tahat elektřinu.

Pro spoustu lidí v oboru, co maj průmky a čvut mi přijde skoro lepší se soustředit na to tahat onu elektriku, na což maj školu a praxi někdo napíše, než po nocích bastlit za drobné věci co udělá ind levněji.

reklama