reklama

Nokia E55-přiřazení funkce Menu jinému tlačítku(najma One-touch)

Dobrý den, chtěl bych poradit, jak na Nokii E55 přemapovat klávesu Menu ("domeček") na jinou klávesu - například Některou z" One-touch"(jak je to nazýváno v menu) kláves ("kalendár" - vedle domečku), nebo "Obálky"  (vedle "Backspace"), nebo úplně jinoou - například boční tlačítko (mezi VOL+ a VOL -) ,které nevím k čemu přesně slouží, jakési hlasové ovládání, které nepoužívám.

Technicky bych chtěl přemapovat tlačítko celkově tzn včetně funkce krátkého stisku (otevře Menu ) - a dlouhého stistku (otevře přepínání aplikací   něco jako alt+Tab - Narozdíl od pošahaného androidu , kde nabídka přepnutí aplikací zafláká celou plochu screenu,  tadyproužek o 20% výšky obrazovky do 4 aplikací, pakse přidávají řádky)

Sice jsem chtěl v Nastavení si přiřadit na "Kalendářík" Menu , leč v nabídce není, nebo jsem to v tom dementě dlouhém jediném seznamu nenašel. (Menu | Ctrl.panel | Settings  | General | Personalization | One-touch keys  Calendar Key : Short Press,Logn press )
(Snad jste se nelekli, ale nejenže nastavení kláves v symbianu je roztahané po celé struktuře nastavení, ale obecně nastavení symbianu má snad 5 úrovní menu)

Opravdu jsem to přehlédl a nebo opravdu seznamu Akcí Short press,Long press chybí Menu a Přepnout aplikace?

Šlo by to teoreticky změnit přes patch pro ROMPatcher? Když to zvládne takové věci jako zkrátit delay na longpress klávesy, skrývat položky menu, eliminovat pípání při nahrávání hovorů, instalovat jakékoli aplikace , otevřít skryté složky
vitalia.cz,root.cz,lupa.cz##+js(addEventListener-defuser.js, mousedown)
/promo/api$xmlhttprequest
##.design-advert
fuckadblock.js$script

reklama

reklama