Ignore LinkedIn

Re:Ignore LinkedIn
« Odpověď #15 kdy: 15. 08. 2019, 22:05:53 »
@cjohn

Aha, tak to mě nenapadlo uvést, pouze anglicky, v podstatě mě teď ani česko moc nezajímá - to proto jsem chtěl pouze odmítnout, nikoliv ignorovat ...

Ruku do ohně bych za to nedal, ale mám pocit že dokonce dřív šlo napsat zprávu tomu koho člověk odmítl. Takových socio-marketingových her s uživateli mám poslední dobou tak akorát ... ale to už je můj boj ...


Re:Ignore LinkedIn
« Odpověď #16 kdy: 16. 08. 2019, 01:07:39 »
Z mé vlastní zkušenosti a co tak mám známé LinkedIn použijí a aktualizují jen když přemýšlí o změně zaměstnání jinak je to pro ně mrtvá věc, kterou netřeba nějak udržovat.

Ne neznám nic podobného.

agentury
« Odpověď #17 kdy: 17. 08. 2019, 08:42:42 »
1. registrován asi 10 let, neplacená verze
2. dohledal jsem lidi ze stejného oboru k odborným diskusím nebo návštěvám jejich prezentací v Česku i zahraničí
3. využívají české pracovní agentury
4. pokud odpovíte firmě (přímo na nabídku práce z jejich stránek), často se podívají na vaše CV
5. běžná nadnárodní e-agentura, žádný zázrak a ani netřeba se nad ní pohoršovat

Re:Ignore LinkedIn
« Odpověď #18 kdy: 17. 08. 2019, 10:51:26 »
Takže závěr by mohl být že v podstatě alternativa není, rozhodně ne lepší a je holt nutno se otravnými marketingovými výmysly LinkedIn nechat prudit ... Ok, možná se mi podaří ještě něco přenastavit nebo nějak znormalizovat používání toho výtvoru, rozhodně tedy vidím že to asi nějakou cenu má protože alternativa není ...

Za podnětné reakce děkuji

gill

  • ****
  • 270
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ignore LinkedIn
« Odpověď #19 kdy: 17. 08. 2019, 14:11:58 »
nepohodlný - máš tu 73 příspěvků a žádný se netýká IT, jen samé stížnosti. Nikdo jiný nemá s linkedin problém.


Re:Ignore LinkedIn
« Odpověď #20 kdy: 17. 08. 2019, 14:55:26 »
@gill

Ano, mám problém s LinkedIn a tobě je houby po tom proč, to je moje  starost, ty nerozhoduješ o tom co se mě má líbit nebo ne.
Žádnou alternativu k LinkedIn jsi stejně neuvedl a o tvůj kádrový posudek nemám zájem - zkus se svým koníčkem dnešní SSM.

Já se slušně zeptal, na konci poděkoval. To že jsem napsal důvody co se mi na tom nelíbí byla jenom odpověď na otázku, slušnost je odpovědět a mě to problém nedělá, já se za své názory a potřeby nestydím. Tady ti moralizační kádrovací pšenka nepokvete. Resp. tady asi jo, u mě rozhodně ne.

Mimochodem, když tak rád děláš statistiku diskuze a máš potřebu moralizovat, tak se laskavě podívej kolik jsem dostal skutečně odpovědí na položenou a kolik zcestných a rýpavých poznámek, včetně tvé, které se zase musím obhajovat před tvým kádrováním - takže 74. Díky

Mimochodem ani nejsi originální, kádrový posudek už zkusil vystavit LarryIn, možná byste se mohli dát dohromady a založit Kádrový výbor ...
« Poslední změna: 17. 08. 2019, 14:58:23 od nepohodlný »

Re:Ignore LinkedIn
« Odpověď #21 kdy: 17. 08. 2019, 15:07:24 »
Ja linkedin ucet zrusil v den kdy jsem si precetl ze to koupil M$.

Re:Ignore LinkedIn
« Odpověď #22 kdy: 17. 08. 2019, 15:13:52 »
@gill

Mimochodem to kádrování  jsi tak trochyu zfušoval, protože ne všechny mé příspěvky jsou o stěžování, např.:

... tak chci takto pochválit redakci root.cz za to že nechala oddělat nesouhlasné tlačítka z diskuze. Vypadá to mnohem líp a vede to diskuzi pozitivním směrem - líbí nebo nic (nezájem). Super.

a nebo příspěvky v "Zaměstnavatel mi dělá peklo" a "Práce v zahraničí" kde na nic neremcám, naopak jsem přidal pár zkušeností a podpořil uživatele ať jede do zahraničí na zkušenou ...

TAKŽE NELŽI.

Re:Ignore LinkedIn
« Odpověď #23 kdy: 17. 08. 2019, 15:17:16 »
Ja linkedin ucet zrusil v den kdy jsem si precetl ze to koupil M$.

Já si to nechal na zkušenou a je to čím dál horší. Pokud to můžu napsat, jestli mi to @gill dovolí. A co teda používáš jako alternativu? Prostě nic ... ?

Re:Ignore LinkedIn
« Odpověď #24 kdy: 19. 08. 2019, 06:02:13 »
nepohodlný - máš tu 73 příspěvků a žádný se netýká IT, jen samé stížnosti. Nikdo jiný nemá s linkedin problém.
Jasné, s linkedin nemám žiaden problém. Tuším tam mám účet na ktorý sa neviem prihlásiť, kde nemám nič podstatné vyplnené. Nič som tam nerobil a od istého času (M$) ani neurobím.

cruci

  • *
  • 21
  • plz be kind
    • Zobrazit profil
Re:Ignore LinkedIn
« Odpověď #25 kdy: 19. 08. 2019, 10:12:34 »
mat tvoje problemy ...

e3k

  • ***
  • 217
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ignore LinkedIn
« Odpověď #26 kdy: 19. 08. 2019, 21:38:11 »
Ja linkedin ucet zrusil v den kdy jsem si precetl ze to koupil M$.
a sakra to som nevedel. (https://en.wikipedia.org/wiki/LinkedIn)
teraz aj ja zvazujem ukoncenie dakujem za typ ;)