Pravidla diskuze

Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #105 kdy: 11. 08. 2019, 14:08:58 »
PS: Jakmile se někde něco schvaluje (bez měření změřitelného), tak se vždycky najde někdo, kdo to bude považovat za nespravedlivé.

Proto se k tomu má přistupovat nesmírně zdrženlivě, je to velmi mocný nástroj, který může napáchat hodně škod. Rootu se to může vrátit jednoho dne jako bumerang. Možná tím odradí "živější" diskutéry a diskuse budou nudné k usnutí. Možná někteří podporovatelé si svoji podporu rozmyslí. Možná, možná, ... Proto se tyto kroky dělají malé, uvážlivé a pomalu.

PPS: "Diskuse" na toto téma už probíhá zde, podle všeho bez moderace. (a ne, nemám už ten pocit, že by to ještě patřilo na hlavní stránku)

Na titulní stránce se objevují všechny diskuse, i zcela nesmyslné, jen když někdo do nich (třeba i po roce) něco napíše. Jen tato byla uklizena velmi rychle, hned na počátku.

Mimochodem, redakce mi v mezičase nechává několik postů viset neschválených. Schvaluje je většinou až tak den, dva poté, co je napíšu a poté, co příspěvek na který reaguji nasbírá dostatek palců nahoru. Pozdě schválený příspěvek už nemá šanci získat palce, čtenáři už staré články neotevírají. I tím se dá moc ovlivnit celkové vyznění aniž by si toho ostatní všimli.


Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #106 kdy: 11. 08. 2019, 14:52:50 »
@LarryLin

To je tím že do fóra prostě nechodím, ale poslední dobou není jiná možnost jak se něčeho zkusit dovolat když je všechno mazáno. Jinak bych tu měl příspěvků 0 jako za ty roky doposud.Když se podíváš pořádně, ani jeden se netýká politiky ale falešných pravidel cenzury.

Ty mi nebudeš, i když bys evidentně rád, o čem a kdy mám psát. Možná je to tím že na původní dotaz odpovědět neumíš nebo radši nechceš.

Jaký tvůj příspěvek? Ani jednou jsi zde nemluvil o tom co je téma této diskuze a jenom jsi mě dvakrát falešně obvinil. Sám by sis měl nahlédnout do svědomí ...

Ale díky, jenom potvrzuješ to co jsem napsal výše - skutečná poptávka nebyla po slušnosti a věcnosti, ale po správném názoru. Prostě názorová diktarura na rozdíl od toho co deklaruje redakce a pravidla. To je ten důvod proč toto vlákno existuje a tvoje křivé obvinění jsou k ničemu ...

Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #107 kdy: 11. 08. 2019, 14:57:14 »
@Hawran diskuze

"
Ale po diskusi s redakcí a přepracování původního příspěvku (stačilo třeba jen doplnit zdroje) už to prošlo..."

Vtipné. Třeba konkrétně k tomuto nikdo ani zdroje přidávat nemusel:

1) bullshit
2) bullshit

Mohl bys mi když jsi zase tak chytrý vysvětlit co je na tom slušného a věcného jak je to v pravidlech, jak se tím zaklíná redakce?
T. č. už tu máme 8 stránku diskuze a zatím krom urážek a posílání do háje + 1x do IRC od @djezek se o to nikdo ani nepokusil ....



Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #108 kdy: 11. 08. 2019, 15:43:07 »
Ty mi nebudeš, i když bys evidentně rád, o čem a kdy mám psát.
Samozřejmě že ti budu říkát o čem máš psát na serveru o Linuxu a IT. No přece o Linuxu a IT, to snad pochopí i malé dítě. Jsi na Rootu, né na Novinkách.

Takže největším bojovníkem za spravedlivá pravidla Rootu je člověk co o Linuxu nebo IT nenapsal možná ani jediný diskuzní příspěvek. To je teda gól.  :D

Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #109 kdy: 11. 08. 2019, 17:38:09 »
@LarryLin

Píšu o cenzuře a porušování pravidel, o tom je root.cz poslední dobou (bohužel) taky a přímo to s root.cz souvisí, dokonce můj příspěvek i začíná linkem do root.cz.
Zatím jsi jediný komu se to musí vysvětlovat jak malému děcku.

Místo toho abys vymýšlel pseudokritéria jako kolik kdo musí napsat věcí o serverech aby se mu mohl nelíbit cenzura a porušování pravidel bys mohl laskavě alespoň jednou jedinkrát napsat něco k tématu diskuzního vlákna ve kterém trollíš - ano, místo tématu útočíš na diskutujícího - klasický laciný trolling - jak malé děcko.

Proč nepřispívám jinak do fóra? Protože se spíš považuji za čtenáře než účastníka fóra. Dělá to spousta lidí a až na tvou sprostou snahu odvést tím pozornost od tématu je to naprosto v pořádku.

Nicméně musím uznat že jsi vytvořil a využil můj kádrový profil demagogicky k poplivání osoby aniž by ses dotkl tématu hbitě a nevybíravě. Myslím že v nadcházejících dobách filtrování a udávání se neztratíš. Čest.



« Poslední změna: 11. 08. 2019, 17:40:55 od nepohodlný »


Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #110 kdy: 13. 08. 2019, 15:05:53 »
bys mohl laskavě alespoň jednou jedinkrát napsat něco k tématu
Můj názor jsem ti napsal do tvé předchozí diskuze na stejné téma.

Proč nepřispívám jinak do fóra? Protože se spíš považuji za čtenáře než účastníka fóra. Dělá to spousta lidí a až na tvou sprostou snahu odvést tím pozornost od tématu je to naprosto v pořádku.
Neptal jsem se jen na fórum, ale i na diskuzi pod článkem. Není to tak dávno co jsi se snažil protlačit příspěvek o Třetí říší - https://forum.root.cz/index.php?topic=21316.msg312418#msg312418 . Chodíš na Root psát jen politicko filozofické nesmysly a nemůžeš se smířit s tím, že už ti to neprochází tak jako dřív. To je celá tvá motivace proč zakládáš tyto témata a zatím jsi mě nepřesvědčil o opaku.

Přispívej více o Linuxu a pak ti v té záplavě kvalitních příspěvků možná také proklouzne nějaký blábol jako Ondrovi.

Jestli chceš, aby tvůj boj měl nějaký výsledek, tak od lidí z této a předchozí diskuze shromáždi minulé i budoucí neschválené komentáře a vystav je někde na webu, kde to můžeš aktualizovat, ať si každý může sám udělá představu jestli zamítnuté komenty byly přínosné nebo to byly stejné skvosty jako ten tvůj o Říši.

Myslím že v nadcházejících dobách filtrování a udávání se neztratíš. Čest.
To sedí od člověka co už podruhé žaluje na Ondru.

Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #111 kdy: 14. 08. 2019, 09:29:11 »
bys mohl laskavě alespoň jednou jedinkrát napsat něco k tématu
Můj názor jsem ti napsal do tvé předchozí diskuze na stejné téma.

Proč nepřispívám jinak do fóra? Protože se spíš považuji za čtenáře než účastníka fóra. Dělá to spousta lidí a až na tvou sprostou snahu odvést tím pozornost od tématu je to naprosto v pořádku.
Neptal jsem se jen na fórum, ale i na diskuzi pod článkem. Není to tak dávno co jsi se snažil protlačit příspěvek o Třetí říší - https://forum.root.cz/index.php?topic=21316.msg312418#msg312418 . Chodíš na Root psát jen politicko filozofické nesmysly a nemůžeš se smířit s tím, že už ti to neprochází tak jako dřív. To je celá tvá motivace proč zakládáš tyto témata a zatím jsi mě nepřesvědčil o opaku.

Přispívej více o Linuxu a pak ti v té záplavě kvalitních příspěvků možná také proklouzne nějaký blábol jako Ondrovi.

Jestli chceš, aby tvůj boj měl nějaký výsledek, tak od lidí z této a předchozí diskuze shromáždi minulé i budoucí neschválené komentáře a vystav je někde na webu, kde to můžeš aktualizovat, ať si každý může sám udělá představu jestli zamítnuté komenty byly přínosné nebo to byly stejné skvosty jako ten tvůj o Říši.
+1

Myslím že v nadcházejících dobách filtrování a udávání se neztratíš. Čest.
To sedí od člověka co už podruhé žaluje na Ondru.
Touché.

STATNA_PROGRAMATORKA

  • *
  • 12
  • Když nemůžeš, tak (si) přidej!
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #112 kdy: 25. 08. 2019, 13:38:04 »
Citace: Miroslav Šilhavý


V mých očích jste výrazně stoupl, patrně nepatříte mezi tu sebranku orwelliánských hulvátů  :-*
❤❤❤ LASKA PROCHAZI ZALUDKEM ❤❤❤

Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #113 kdy: 29. 08. 2019, 11:04:51 »
Nutnost schvalovat prispevky pod clanky jsou naprosta zoufalost, neschopnost zavest anti-spam filter a udelit par banu.

Odrazuje to nove uzivatele.

Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #114 kdy: 14. 10. 2019, 20:11:12 »
@Ondra09

Hlavně je to nedůstojné, v kombinaci s tím že vybraným osobám prochází i explicitní urážky jako např.

"Ano, tento výklad slova cenzura se týká i místních fašistů sdružených v Trikolóře...."
[Ondřej Surý, https://www.root.cz/zpravicky/richard-stallman-rezignoval-na-pozice-ve-fsf/]

je to jedním slovem těžko popsatelné ... proto je to nutnost, názorovou čistotu spamfilterem nezřídíte

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #115 kdy: 14. 10. 2019, 21:19:08 »
@Ondra09

Hlavně je to nedůstojné, v kombinaci s tím že vybraným osobám prochází i explicitní urážky jako např.

"Ano, tento výklad slova cenzura se týká i místních fašistů sdružených v Trikolóře...."
[Ondřej Surý, https://www.root.cz/zpravicky/richard-stallman-rezignoval-na-pozice-ve-fsf/]

je to jedním slovem těžko popsatelné ... proto je to nutnost, názorovou čistotu spamfilterem nezřídíte
Že někdo nezná význam slova fašismus není samo o sobě urážející. Ten příspěvek je irelevantní, ale to je skoro celá tamní diskuse.

Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #116 kdy: 14. 10. 2019, 21:53:22 »
@Idris

To je omluva nebo výmluva?

Mě jsou pozdržovány a mazány příspěvky které takovým výlevům nejsou ani zdaleka podobné.
Proč by mě mělo zajímat že pan Surý neví co říká a ještě tím naprosto flagrantně porušuje pravidla diskuze kterými mě tu zkouší fackovat kdejaký mudrc za špetku sarkasmu?

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #117 kdy: 14. 10. 2019, 22:36:41 »
@Idris

To je omluva nebo výmluva?

Mě jsou pozdržovány a mazány příspěvky které takovým výlevům nejsou ani zdaleka podobné.
Proč by mě mělo zajímat že pan Surý neví co říká a ještě tím naprosto flagrantně porušuje pravidla diskuze kterými mě tu zkouší fackovat kdejaký mudrc za špetku sarkasmu?
Chtělo by to víc sebereflexe. Píšeš sprosťárny a irelevantní hovadiny, tak se nediv. Že sem tam někomu projde něco na hraně neznamená, že tak může psát kdejaký vůl furt dokola  ;)

Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #118 kdy: 14. 10. 2019, 23:23:24 »
@Idris

To je omluva nebo výmluva?

Mě jsou pozdržovány a mazány příspěvky které takovým výlevům nejsou ani zdaleka podobné.
Proč by mě mělo zajímat že pan Surý neví co říká a ještě tím naprosto flagrantně porušuje pravidla diskuze kterými mě tu zkouší fackovat kdejaký mudrc za špetku sarkasmu?
Chtělo by to víc sebereflexe. Píšeš sprosťárny a irelevantní hovadiny, tak se nediv. Že sem tam někomu projde něco na hraně neznamená, že tak může psát kdejaký vůl furt dokola  ;)

Jistě máš pro svá opět silná tvrzení důkaz, viď? ;)

Re:Pravidla diskuze
« Odpověď #119 kdy: 26. 11. 2019, 09:08:48 »
@Cikáda

Samozřejmě že mé příspěvky nic neporušují, proto taky redakce mlčí nebo se zmůže na strohé vyjádření alá:
"Někteří naši kámoši prostě maji do diksuze přístup bianco a tak občas někoho uráží no ..."  a je to vyřešeno.

Jo a pak tady někdo lhal ze nekoho bonzuju. Ne, na nikoho nic nepíšu a ještě nedavno jsem si ani nebyl vedom ze je tam nejake " nahlasit" komentař. Dokonce jsem tady explicitně panu Krčmářovi napsal ze nepotřebuji aby něco mazal, ale aby platila pravidla pro všechny - evidentně velky problém v naší době filtrované .....