Doporucte crypto burzu bez nutnosti verifikace

Doporucte crypto burzu bez nutnosti verifikace
« kdy: 04. 04. 2019, 10:12:57 »
Zdravim.

Byl jsem velmi spokojenym uzivatelem crypto burzy Kraken, nyni ovsem diky zmenam, ktere burza provedla a vstoupily v platnost 2.4.2019, nuti uzivatele s nizsim stupnem overeni, prejit na stupen vyssi.

Nyni mam ucet s overenim Tier 2 - vyplneni sveho jmena, adresy bydliste a overeni pomoci bankovniho uctu, vedeneho na stejne jmeno. Vybery ve fiat mene byly mozne do hodnoty 10000$ mesicne, coz bylo uplne dostacujici, na vybrani zisku jednou za pul roku.

Od 2.4.2019 se menily podminky, a chteji ted po me overeni na Tier 3, abych mohl pracovat s fiat menami (posilani i vyber). Ovsem vycet toho, co vse je pozadovano k zaslani, se mi ani trochu nelibi. Sken obcanskeho prukazu z obou stran, dale selfie s obcankou vedle sebe, pak nejaky doklad s potvrzenim pobytu a nakonec ucet za elektrinu/plyn/najem nebo dalsi takovy doklad, ktery by prokazoval misto meho pobytu.

Burzu Kraken jsem si pred cca 2 lety vybral prave proto, ze tyto nesmysly nepozadovali a stacilo vyplneni jmena, adresy a overeni pomoci bankovniho uctu, coz mi prijde jako dostacujici identifikace pro nakladani s mensimi objemy penez. Nove podminky jsou vsak docela myslenkove neslucitelne, s puvodnim vyznamem kryptomen, coz nechme ale stranou. Nechce se mi posilat totiz az tolik detailnich informaci, te nasi "spratelene, überdemokraticke a uzasne hyperkorektni" USA. Kdo se pak bude dovolavat spravedlnosti, az se stane nejaky unik techto dat a nekdo je pak zneuzije? Jak se pak budu moct branit? Kdyz se navic bude jednat o subjekt x tisic kilometru daleko? Jakou mam jistotu ochrany?

Ma otazka tedy zni. Muzete nekdo doporucit burzu nebo smenarnu, ktere by stacilo poskytnuti udaju a overeni pomoci bankovniho uctu? Nebo pripadne nejakou P2P sluzbu co umoznuje smenu na fiat a zaslani na bankovni ucet?
Obcasne jsem pouzival sluzbu Easycoin, hlavne pro nakupy, tam to jde do 25000 Kč bez registrace, ale ti maji v portfoliu pouze BTC, takze bych vsechny sve LTC, XRP, BCH, DASH a podobne, musel menit na BTC. Radeji bych ale obchodovat primo s neBTC pary.

Budu rad za kazde doporuceni.

Dekuji za odpovedi


Re:Doporucte crypto burzu bez nutnosti verifikace
« Odpověď #1 kdy: 24. 05. 2019, 15:56:40 »
Dnes uz jsou tyhle overeni potreba bohuzel asi vsude  :-\

Re:Doporucte crypto burzu bez nutnosti verifikace
« Odpověď #2 kdy: 24. 05. 2019, 16:23:58 »
Zdravim,

rekl bych, ze tradovani take nebyl uplne puvodni vyznam kryptomen ;)

Na vetsine burz neni pro deposit a withdrawal kryptomen zapotrebi overeni. Ja jsem takto na vice burzach, krypto si tam poslu bud z jine burzy, nebo z penezenky, zatraduji a pak poslu zpet (na burzu, kde mam vyssi overeni pro vyber fiat nebo do penezenky).

Pokud jsi tedy na EasyCoin, tak bych doporucil poslat si fiat tam, smenit na BTC, poslat BTC na burzu, kde jsou pary, ktere te zajimaji a az budes chtit vybrat, tak smenit zase na BTC a poslat zpet na EasyCoin.
« Poslední změna: 24. 05. 2019, 16:31:19 od SimisN »