Jak zablokovat Manipulatori.cz?

Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« kdy: 25. 05. 2019, 22:03:23 »
jak mám zablokovat tyto hnoje?
https://manipulatori.cz/wp-content/uploads/ZxyetrPEqPoY/dxRFZlBTucfu.js?v

an_scripts.js
AdBlock Notify

jak jste poznali, jména URL jsou "náhodná", možná se mění. Proto bych chtěl poradit, jak zablokovat funkci.
« Poslední změna: 25. 05. 2019, 23:14:01 od Petr Krčmář »


gill

  • ****
  • 270
    • Zobrazit profil
    • E-mail
na kterem webu se ten skript spousti?

Nebudu tě dlouho napínat, ale je to napsané mezi https a první lomítkem, které nemá vedle sebe jiné lomítko (myslím konkrétní  , v prvním příspvěku) - jinak  si myslím, že na celé řadě webů

gill

  • ****
  • 270
    • Zobrazit profil
    • E-mail
zajimave, ta domena manipulatori.cz vubec nefunguje. Connection refused.

gill

  • ****
  • 270
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #4 kdy: 26. 05. 2019, 02:03:59 »
už funguje. Název manipulatori sedí, neskutečně prolhaný web. Asi spoléhají, že jejich čtenáři neumí anglicky.


k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #5 kdy: 26. 05. 2019, 02:54:50 »
Nebudu te napinat, zablokujes to pres ikonku napravo od adresniho radku (to je to kam pises adresu) patrici rozsireni pro blokovani reklam/skriptu...

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #6 kdy: 26. 05. 2019, 08:45:04 »
neskutečně prolhaný web. Asi spoléhají, že jejich čtenáři neumí anglicky.
Politika a obsah webu mě nezajímá, ale způsob blokování javascriptu, který je skrytý  za nečitelným URL . Jen na okraj: na těchto takzvaně dezinformačních webech se vyskytují neskutečná  bláta javascriptu od všeljakých pochybných subjektů, o které bych si neopřel ani curl (avšak na mainstreamových také, ale tzv od "seriozních reklamních hnojišť, o ty si neopírám ani DNS)).

Citace: k3dARlink=topic=21223.msg311484#msg311484 date=1558229007
ikonku napravo od adresniho radku (to je to kam pises adresu) patrici rozsireni pro blokovani reklam/skriptu..
Vložit si do seznamu filtrů si
Kód: [Vybrat]
||manipulatori.cz/wp-content/uploads/ZxyetrPEqPoY/dxRFZlBTucfu.js nebo ještě lépe
||manipulatori.cz/wp-content/uploads/*/*.js  nebo už rovnou
||manipulatori.cz$script
umím, ale zajímá mě systémové řešení na všech webech, tzn, že na některé bych chodil i pravidelně.... Trochu tam v  dálce slyším, že "ZxyetrPEqPoY" tam nebude
« Poslední změna: 26. 05. 2019, 08:46:38 od Pivotal »

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #7 kdy: 27. 05. 2019, 11:09:57 »
Mohl by mi newebařovi někdo znalejší vysvětlit, co ten script přesně dělá? Servíruje reklamu a detekuje adblock, nebo je tam ještě nějaká další zrada?

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #8 kdy: 27. 05. 2019, 13:03:30 »
ale zajímá mě systémové řešení na všech webech, tzn, že na některé bych chodil i pravidelně.... Trochu tam v  dálce slyším, že "ZxyetrPEqPoY" tam nebude
Systémové řešení čeho? Předpokládáš, že přesně tenhle soubor bude na víc webech a chceš ho zablokovat na všech? Proč si to myslíš?

A proč ho vlastně chceš blokovat?

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #9 kdy: 27. 05. 2019, 13:44:50 »
"neskutečně prolhaný web"
To tvrdi kdo? Vetsinou lide co rikaji ze se nabrani zadnym jinym nazorum protoze hledaji pravdu.

gill

  • ****
  • 270
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #10 kdy: 27. 05. 2019, 14:33:25 »
"neskutečně prolhaný web"
To tvrdi kdo? Vetsinou lide co rikaji ze se nabrani zadnym jinym nazorum protoze hledaji pravdu.

já nevěřím ani jedněm. Tzv. skeptické weby používají stejné lži a manipulace jako ti které kritizují.

creatura

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #11 kdy: 27. 05. 2019, 14:38:02 »
"neskutečně prolhaný web"
To tvrdi kdo? Vetsinou lide co rikaji ze se nabrani zadnym jinym nazorum protoze hledaji pravdu.
30 let po pádu socializmu máme opět na ministerstvu lidi, kteří rozhodují které čtivo je "nevhodné" ... .

Jinak bych nechtěl potkat co za člověka má takový psychický problém, že mu vadí i odkazy na nějaký web. Proč to řeěit blokací když stačí neklikat?

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #12 kdy: 27. 05. 2019, 15:23:59 »
Už to tu psal Pivotal a já se k němu přidám. Prosím neřešte tu obsah toho webu. Stejně to nemá šanci skončit jinak než flamem. Vždyť už tu taková diskuze proběhla několikrát. Vraťme se k blokování scriptů. Dík.

creatura

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #13 kdy: 27. 05. 2019, 19:02:57 »
Už to tu psal Pivotal a já se k němu přidám. Prosím neřešte tu obsah toho webu. Stejně to nemá šanci skončit jinak než flamem. Vždyť už tu taková diskuze proběhla několikrát. Vraťme se k blokování scriptů. Dík.
Ktere weby ti podstrkuji odkazy na neco tak dezinformacniho?

k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #14 kdy: 27. 05. 2019, 19:22:30 »
Vložit si do seznamu filtrů si [...] umím, ale zajímá mě systémové řešení na všech webech, tzn, že na některé bych chodil i pravidelně....
misto filtru muzes v uBlockOrigin zakazat na danem webu vsechny(line,1st,3rd) skripty
jinak gill se te logicky ptal na kterem webu se pousti, ty si nelogicky psal ze je to za https, to je ale odpoved kde je skript ulozen, tedy to ze leze na jine weby odkud se taha skript z $subjekt ti doslo az ted? ;-) pak by pomohlo tve zablokovani domeny filtrem, nebo chces blokovat skript dle detekce jeho obsahu at uz se taha na jakemkoliv webu, z jakekoliv jine domeny, z jakehokoliv adresare s jakymkoliv jmenem a to cele universalne jednim "nastavenim" ?