reklama

Doporučení IT střední

Re:Doporučení IT střední
« Odpověď #45 kdy: 25. 03. 2019, 17:53:13 »
Ono je uplne jedno jakou stredni. Stejne to chce vysokou. Stredoskolaci vydelaaji vyrqzne min a jsou radi tam max za 80k kdyz se snazi ... .

Delam za dvakrat tolik a stredni jsem dal s odrenyma usima... Matika za 4, fyzika 2, programovani za 1,anglina 1, nemcina 4(ale domluvim se:),spanelstina 2. Literatura bohuzel taky za 1(k nevelke radosti hateru zde kde budu humanitni dropout) nebot mam nejaky technicky nepouzitelny humanitni zaklad z rodiny.

Je fakt ze IT zaklady jsem mel uz nekdy od 7-8mi let na ZS - basic,asembler, naky primitivni zapojeni. V ty dobe jsem si byl snad schopen i pamatovat pametovou mapu C64... Co cloveku posune hodne plat dopredu je jazyk + predchozi odborna znalost IT. Na VS byla jazykova vybavenost zejmena lidi z prumek naprosto tragicka az jsem se za ne pred vybornymi profesory stydel - meli jsme prednasky i s materialy v AJ, nekde byly v labech i stary osciloskopy s nemeckymi navody:-P. Jen snaha nestaci a ciste jazyk je taky k nicemu. Je treba mit motivaci a k oboru vztah.

Zadna oficialni skola mi nikdy v mem oboru znalostmi nepomohla. Maximalne na stredni jsem byl rad ze mne ucitele moc nebuzerovali a mohl jsem jit svou cestou.VS zas ze s nemotivovanymi analytiky resici neexistujici problemy a zlutymi auty SPT/ceskeho telecomu opevujici zastarale technologie nechci mit nic spolecneho.

reklama

reklama