reklama

Prodám 3D Tiskárna RebeliX X2+ (s upgrade)

PajaH

Prodám 3D Tiskárna RebeliX X2+ (s upgrade)
« kdy: 16. 12. 2018, 14:55:39 »
Mám na prodej dva vylepšené Rebelixe X2. Viz http://reprap4u.cz/rebelix/.

Vylepšení spočívá v tom, že mají v ose z trapézové tyče (stoupání 2mm) a pružné kovové spojky, isolovaný heatbed.

Nemají LCD displej (Octoprint je komfotnější), osvětlení a krabičku pod zdrojem, ale to jde samozřejmě přidat. Řízené jsou Rampsem s doporučeným upgradem (přepájení svorkovnice na AKZ700/2, pojistek na FSPICO10A a tranzistorů na IRF1404).

Původ dílů je mix český (motory, zdroj, hlazené tyče, ložiska, profily) a čína.

Tiskárna je kompletně sestavená, seřízená a tiskne dobře. Na tiskárně se vytiskly pouze testovací tisky, dohromady ne víc než 5 hodin, tzn. tiskárny jsou nové, vyzkoušené.

K tiskárně přidám tiskový server postavený na OrangePi s chladiči v krabičce, kabelem a zdrojem, včetně nainstalovaného armbianu a rozchozeného Octoporintu.

Tiskárnu bych dovezl do 50 km od Prahy (dál po domluvě), pomohl u vás zapojit, zaškolím ve všech bodech přípravy a tisku a vytiskneme první výtisk (školení cca 5-8 hodin).

Na díly a elektroniku bych pak držel záruku výměny půl roku.

Za toto bych poprosil o 10k Kč.  Pokud by vám stačilo krátké zaškolení a předvedení u mne (Praha 5) a bez dovozu,  nechal bych tiskárnu + OrangePi za 8.5k Kč.

Tiskárnu nechci posílat poštou.

Nicméně, jsem  i ochoten zásadně slevit, cena za HW samotné tiskárny + úprava ramps, bez OrangePi a mojí práce je cca 7500,-.

Ale pokud by vám ani výše zmíněná nabídka nepřišla adekvátní, nabídněte mi prosím vaši cenu a podmínky, tiskárny potřebuji prodat.

Děkuji Pavel

Tu je obrázek https://photos.app.goo.gl/iKMGZtM8oYwwEN6F6.

P.S. Moc prosím nadšené propagátory Tarantulí a podobných, aby se protentokrát zdrželi... Díky
« Poslední změna: 16. 12. 2018, 21:19:03 od Petr Krčmář »

reklama

PajaH

Re:Prodám 3D Tiskárna RebeliX X2+ (s upgrade)
« Odpověď #1 kdy: 18. 12. 2018, 15:55:49 »
Ještě doplním, k tiskárně přidám i sadu klíčů (šestihrany) na většinu šroubů, lepidlo (Kores) na přípravu podložky a také několik testovacích filamentů pro první experimentování... 

PajaH

« Odpověď #2 kdy: 19. 12. 2018, 21:35:48 »
Klidně se ozvěte, do vánoc by se to ještě stihlo - v pátek... pak až po vánocích...

PajaH

« Odpověď #3 kdy: 21. 12. 2018, 09:53:47 »
Ještě aktuální, zítra je poslední den na realizaci, pak až po vánocích...

PajaH

« Odpověď #4 kdy: 29. 12. 2018, 19:48:55 »
Tak jedna tiskárna je prodaná, zbývá mi tu už jen jedna.
Realizace možná až po novém roce, o víkendu...

reklama

PajaH

« Odpověď #5 kdy: 03. 01. 2019, 13:55:57 »
Vše nej do nového roku všem...
Inzerát stále aktuální, jedna je ještě k dispozici...

PajaH

« Odpověď #6 kdy: 28. 01. 2019, 15:46:24 »
Stále mám ještě jednu k prodeji...

PajaH

« Odpověď #7 kdy: 06. 02. 2019, 12:25:58 »
Prodáno vše, můžete zamknout...

reklama