Špatné přepínání mezi okny v Gnome (Fedora)

A. F.

Špatné přepínání mezi okny v Gnome (Fedora)
« kdy: 19. 01. 2019, 18:26:47 »
Ahoj.

Mám takovej uživatelskej problém.

Mám GnomeShell, Fedoru 24. Mám otevřená například dvě okna: prohlížeč a terminál. Jsem v okně terminálu, dám si Ctrl-Tab a jako první v seznamu se mi nabídne to samé okno, ve kterém stojím (tedy terminál). Teprve na druhé Tab mě přepne do okna s prohlížečem.

Určitě to bude nějaký bug, protože jsem zjistil, že na jiné ploše se to chová korektně. A problém jsem vyřešil tak, že jsem si sprostě přeházel okna do nové plochy a starou zavřel.

Nevím, zda je to již opraveno, nebo tak něco. Rád bych to nahlásil jako bug-report, ale nikdy jsem to nedělal. A tak nevím, co bych pro to mohl udělat.
« Poslední změna: 19. 01. 2019, 19:00:16 od Petr Krčmář »


Danny

Re:Špatné přepínání mezi okny v Gnome (Fedora)
« Odpověď #1 kdy: 19. 01. 2019, 21:40:58 »
pokud chcete nareportovat bug, zaregistrujte se na https://bugzilla.redhat.com/ a anglicky popište problém, oni se tím budou zabývat

andrej

Re:Špatné přepínání mezi okny v Gnome (Fedora)
« Odpověď #2 kdy: 20. 01. 2019, 00:32:12 »
pokud chcete nareportovat bug, zaregistrujte se na https://bugzilla.redhat.com/ a anglicky popište problém, oni se tím budou zabývat
ak je bug vo fedore 24 tak sa tym uz nikto zaoberat nebude.

jenicek

Re:Špatné přepínání mezi okny v Gnome (Fedora)
« Odpověď #3 kdy: 20. 01. 2019, 08:50:51 »
Mám GnomeShell, Fedoru 24. ...

Nevím, zda je to již opraveno, nebo tak něco. Rád bych to nahlásil jako bug-report, ale nikdy jsem to nedělal. A tak nevím, co bych pro to mohl udělat.
Nikdo nebude resit tvuj problem v 26 kdyz aktuali je 29. U linuxu a fedory hlavne se predpokladaji caste upgrady os.

k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Špatné přepínání mezi okny v Gnome (Fedora)
« Odpověď #4 kdy: 20. 01. 2019, 09:18:29 »
Mám GnomeShell, Fedoru 24. ...
Nikdo nebude resit tvuj problem v 26 kdyz aktuali je 29.
kdyby 26, pise ze ma 24 ;-)


xxx

Re:Špatné přepínání mezi okny v Gnome (Fedora)
« Odpověď #5 kdy: 21. 01. 2019, 11:18:53 »
forum.mojefedora.cz je idealni misto k polozeni dotazu