reklama

S jinou baterkou mi mobil hlásí Code Error / General Failure

Pavelka

dobrý den, potřeboval jsem do telefonu vložit jinou baterii (3.877V) , neboť ta současná byla vybitá téměř(3.581V).-Mám jich víc.

Se starou telefon normálně funguje. Když jsem ale vložil novou, po zadání správného pinu a stisknutí prostředního tlačítka )potvrzení zadání pinu) telefon začal hlásit Code error hlášku, a různě se choval, chtěl pin zadat znovu (byly tam neobvykle dlouhé prodlevy asi 10s, to vidím poprvné), někdy hlásil  něco jako System Error nebo General failure. a také jsem viděl podivné sekvence když jsem třeba vypnul telefon, například bílou obrazovku nějakou dobu, opět neobvyklé. Nevíte čim by to mohlo být? Dotaz je na pomezí hardwaru a softwaru.
Zvláštní je, když s novou baterkou ale bez zadního krytu baterky zapnu telefon, je opět vše ok.

reklama

agent

Re:S jinou baterkou mi mobil hlásí Code Error / General Failure
« Odpověď #1 kdy: 25. 12. 2018, 22:11:12 »
Poslední větou sis asi odpověděl sám - zadní kryt v kombinaci s dotyčnou baterií způsobuje mechanický (prohnutí) nebo elektrický (zkratování) problém.
Už jsem viděl stav, kdy se kvůli nafouklé baterii celý mobil prohnul a displej se částečně odlepil - není to něco podobného?

reklama