Taky tak blbě rozumíte filmům v originále?

hugo chavez

Re:Taky tak blbě rozumíte filmům v originále?
« Odpověď #60 kdy: 14. 10. 2018, 18:00:18 »
PS: osobne povazuju za nejkrasnejsi English tu kanadskou z British Columbia- Vancouver  :) Takovou kdyby se mluvilo po celym svete, hned by byl zivot tak nejak lepsi......
Ale chapu ze to je otazka osobniho vkusu kazdyho soudruha  :)
BTW kdyz se smichaj anglikanismy s cestinou dopadne to nejak takhle:
https://soundcloud.com/czpodcast-1/cz-podcast-199-k8s-mikrosluzby-ops-as-a-service

Coz je z myho pohledu uplne OK, protoze spousta lidi uprednostnuje obsah pred formou.


xhamsterr

Re:Taky tak blbě rozumíte filmům v originále?
« Odpověď #61 kdy: 14. 10. 2018, 20:08:45 »
PS: osobne povazuju za nejkrasnejsi English tu kanadskou z British Columbia- Vancouver  :) Takovou kdyby se mluvilo po celym svete, hned by byl zivot tak nejak lepsi...
já naprosto nechápu lidi co řeší takovéhle blbosti jako "nejkrásnější přízvuk". Přízvuk Vancouver? ... jako tím myslíš špinavého města plného přistěhovalců? A pak nechápu jak konkrétně by byl život lepší? To by mě fakt zajímalo.

hugo chavez

Re:Taky tak blbě rozumíte filmům v originále?
« Odpověď #62 kdy: 15. 10. 2018, 01:38:43 »
PS: osobne povazuju za nejkrasnejsi English tu kanadskou z British Columbia- Vancouver  :) Takovou kdyby se mluvilo po celym svete, hned by byl zivot tak nejak lepsi...
já naprosto nechápu lidi co řeší takovéhle blbosti jako "nejkrásnější přízvuk". Přízvuk Vancouver? ... jako tím myslíš špinavého města plného přistěhovalců? A pak nechápu jak konkrétně by byl život lepší? To by mě fakt zajímalo.

Myslim to tak ze anglictine z British Columbia nejen ze je rozumet kazdy slovo (na rozdil od lidi z Texasu,AUS,JAR, Indie atd) ale i je to prijemny na poslech -myslim tim samozrejme rodily Kanadany a nee privandrovalce ktery si dotahli akcenty ze vsech koncu sveta....

"nechápu jak konkrétně by byl život lepší? To by mě fakt zajímalo."
Mysleno tak, ze lidi by se spis spolu domluvili protoze by padla jazykova bariera.....navic pri stejnym (=BC) akcentu by si rozumeli 100%ne bez ohledu na to odkud prichazeji-zkus se domluvit s "Anglicanem z Walesu"  ;D

Svet by tim byl (podle me) lepsi............
Osobne si myslim ze kdyz spolu dokazou lidi komunikovat bez barier, tak se vsechno da resit jednoduseji a clovek se spis vyhne nedorozumeni aka "svet je tim lepsi" ............. ale muzu se plest  ;)
Takze asi tak

xhamsterr

Re:Taky tak blbě rozumíte filmům v originále?
« Odpověď #63 kdy: 15. 10. 2018, 03:16:56 »
Myslim to tak ze anglictine z British Columbia nejen ze je rozumet kazdy slovo (na rozdil od lidi z Texasu,AUS,JAR, Indie atd) ale i je to prijemny na poslech -myslim tim samozrejme rodily Kanadany a nee privandrovalce ktery si dotahli akcenty ze vsech koncu sveta....

"nechápu jak konkrétně by byl život lepší? To by mě fakt zajímalo."
Mysleno tak, ze  by se spis spolu domluvili protoze by padla jazykova bariera.....
Aha, srovnavas rodile mluvci s Indama a jiny prizvuk povazujes za jazykovou barieru ...  ::)