Hľadám prácu.

Mi_hal

Hľadám prácu.
« kdy: 04. 10. 2018, 21:14:10 »
Dobrý deň, práve som sa presťahoval do Prahy. Nikdy predtým som nepracoval v IT. Chcel by som úplne zmeniť odbor a začať pracovať  v IT napr ako sysadmin prípadne niečo iné. Viete mi poradiť nejaký kurz alebo čím začať, čo sa naučiť, čo by bola najrýchlešia cesta k práci v IT?


Fernet

Re:Hľadám prácu.
« Odpověď #1 kdy: 04. 10. 2018, 21:36:45 »
Co umíš?

Re:Hľadám prácu.
« Odpověď #2 kdy: 09. 10. 2018, 13:12:15 »
Ako tak pozerám posledných pár dní tak nič. Nájdem si dočasne nejakú prácu a vrhnem sa do samoštúdia.

Re:Hľadám prácu.
« Odpověď #3 kdy: 11. 03. 2019, 13:58:11 »
Hraju poker a znám lidi z jednoho poker webu, kteří chtějí rozjíždět nový projekt a hledají hodně i lidi bez zkušeností. Ale zase moc o tom nevím, tak jestli ti nevadí tohle trošku kontroverzní téma, tak zkus napsat na jindra.mazanek@gmail.com a oni ti určitě rádi řeknou více.

Re:Hľadám prácu.
« Odpověď #4 kdy: 06. 05. 2019, 12:44:58 »
Dobrý deň, práve som sa presťahoval do Prahy. Nikdy predtým som nepracoval v IT. Chcel by som úplne zmeniť odbor a začať pracovať  v IT napr ako sysadmin prípadne niečo iné. Viete mi poradiť nejaký kurz alebo čím začať, čo sa naučiť, čo by bola najrýchlešia cesta k práci v IT?

Ahoj, pokud jeste nic nemas, ozvi se mi na tel. sedm tri tri sestsetdva tri osm tri.
Momentalne shanime do tymu jednoho juniora.

Diky.