Faktury online

MrNoodle

Re:Faktury online
« Odpověď #15 kdy: 18. 09. 2018, 14:14:06 »
Já používám idoklad.cz , na pár faktur ročně je to zdarma a jsem s tím superspokojenej

Přátelsky tě varuji před tímto produktem. Používal jsem ho do nedávna a všechno bylo docela ok. V minulém roce nebo kdy to bylo, zavedli pro free program maximum subjektů, kterým můžeš fakturovat na 5. To bych ještě nějak přežil, ale když jsem poprvé potřeboval vystavit fakturu v EUR a zjistil jsem, že si nemůžu zadat do systému 2 různé bankovní účty - a to ani v případě nejlevnějšího placeného tarifu, tak jsem byl fakt dost nepřijemně překvapený.

Tenhle systém imho není udělaný škálovatelně a tím, že původně produkt zdarma chtějí předělat na freemium model tomu absolutně nesvědčí. Měli to nechat free nebo z toho udělat regulérně placený produkt bez digital hand-cuffs.)


j

Re:Faktury online
« Odpověď #16 kdy: 18. 09. 2018, 15:18:52 »
....
Neni, je lepsi pouzit nejaky system, ktery je aktualizovany a ma vzdycky vsechny nalezitosti, pripadne umi spravne spocitat a zaokrouhlit DPH. Za ty problemy to nestoji. Jinak pohoda ma taky nejakej free tool na fakturaci.
lol ... jestli neumis nasobit a scitat, tak bude lepsi vubec nikomu nic nefakturovat.

A opravdu neni nad to, kdyz nekdo rekne "hele pripis mi semhle jeste tohle" a ty narazis na "ale to v nasem uzasnem nejdokonalejsim systemu nejde". Pripadne na "vazeni zakaznici, expirovaly nam nase certifikaty a tak si par dnu proste pocekejte ... "

Kit

Re:Faktury online
« Odpověď #17 kdy: 18. 09. 2018, 16:25:44 »
....
Neni, je lepsi pouzit nejaky system, ktery je aktualizovany a ma vzdycky vsechny nalezitosti, pripadne umi spravne spocitat a zaokrouhlit DPH. Za ty problemy to nestoji. Jinak pohoda ma taky nejakej free tool na fakturaci.
lol ... jestli neumis nasobit a scitat, tak bude lepsi vubec nikomu nic nefakturovat.

Zákazníkovi jsem teď vystavil fakturu se všemi náležitostmi (obchodní název, adresa,...) aniž bych se na ně musel ptát. V tom by mi kalkulačka nepomohla.