Změna hesla na Root fóru

jmk

  • ***
  • 178
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Změna hesla na Root fóru
« kdy: 21. 09. 2018, 09:49:15 »
Zdravím sysdaminy,

tak nevím co dělám špatně.
  • Zapomněl jsem heslo do Root fóra - standardní cestou přes volbu "zapomenuté heslo" mi přišlo na registrační email heslo náhradní - potud OK.
  • Přihlásím se náhradním heslem a jdu do svého Profilu -- Nastavení účtu -- Autorizace a zadám své nové heslo.
  • Odhlásím se....ovšem ouha, při opětovném přihlášení heslo nefunguje, zadávám podruhé, opět nefunguje. Zkusím tedy původně vygenerované heslo v bodě 1 a voilá jsem přihlášen!
Prosím jak mám docílit změnu hesla na Root fóru ? Toť zapeklitá otázka... >:(
Write programs that do one thing and do it well. Write programs to work together. Write programs to handle text streams, because that is a universal interface.


Re:Změna hesla na Root fóru
« Odpověď #1 kdy: 21. 09. 2018, 10:29:40 »
Fórum nepoužívá své uživatelské účty, ale je integrované se zbytkem Roota včetně přihlašování. Takže je potřeba tyhle věci řešit v profilu na Rootu. Bohužel, tady ve fóru jsou pozůstatky původního systému, které občas někoho zmatou tímhle způsobem. Je to léta nahlášený problém, který nikdo nikdy nedořešil.

jmk

  • ***
  • 178
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Změna hesla na Root fóru
« Odpověď #2 kdy: 21. 09. 2018, 17:10:33 »
Dík. Funguje.
Write programs that do one thing and do it well. Write programs to work together. Write programs to handle text streams, because that is a universal interface.