GUI z gOS a Evil Entity do Debianu

Soyin

GUI z gOS a Evil Entity do Debianu
« kdy: 18. 03. 2011, 13:19:30 »
V blízké době budu znovu-instalovat Debian. Zatím jsem byl spokojen s tandemem GNOME + TKD3 Kicker jako GUI, ale po přečtení si recenzí gOS 1.0.1 a Evil Entity a prohlídnutí si screenů se mi začínají zamlouvat řešení ovládání těchto dvou dister.

Především gOS 1.0.1 mě zaujal zvláštní, unikátní dock, který nemůžu nikde najít...
Citace
Jak to řešil nápaditý návrhář? Dock se posouvá dle toho, do jaké jeho části dáte myš – když více doprava, panel se bude posouvat, aby odkryl položky více napravo a naopak.

Vidět to lze zde

Samozřejmě, že GUI těch dvou zároveň. Mělo by se to dát udělat, obě to jsou různě upravená Enlightment. Rozumnou tému jsi najdu sám.


Takže se ptám:

Dá se to narvat do Debianu? Jak? Musím oželet GNOME? Dá se to spustit pod GNOME? JAK?!


Předem díky, jestli ještě stále věnujete pozornost tomu šílenci, jakým jsem  ;D
« Poslední změna: 18. 03. 2011, 13:48:01 od Petr Krčmář »


Re: GUI z gOS a Evil Entity do Debianu
« Odpověď #1 kdy: 18. 03. 2011, 13:49:33 »
Řekl bych, že ten dock je cairo-dock. Chvíli jsem ho používal a umí různé takové ty Mac OS dock efektíky, průhlednost, vlnu a tisíc dalších věci. Vyzkoušej.

Soyin

Re: GUI z gOS a Evil Entity do Debianu
« Odpověď #2 kdy: 19. 03. 2011, 13:05:48 »
Řekl bych, že ten dock je cairo-dock. Chvíli jsem ho používal a umí různé takové ty Mac OS dock efektíky, průhlednost, vlnu a tisíc dalších věci. Vyzkoušej.

Dobrá, tak ten teda vyzkouším :)

A co ty ostatní "blbostičky"? Např. Google search v tom gOS, a vlastně všecko v EE, jak jsem "ukázal" v screenshotech.... :P

asd

Re: GUI z gOS a Evil Entity do Debianu
« Odpověď #3 kdy: 19. 03. 2011, 18:37:06 »

Soyin

Re: GUI z gOS a Evil Entity do Debianu
« Odpověď #4 kdy: 21. 03. 2011, 18:15:48 »
Díky  :)

A co ty, pro někoho blbůstky, pro mě udělátka z Evil Entity?


Re: GUI z gOS a Evil Entity do Debianu
« Odpověď #5 kdy: 21. 03. 2011, 18:23:33 »
čo tak conky ?

Strasidlo

Re: GUI z gOS a Evil Entity do Debianu
« Odpověď #6 kdy: 21. 03. 2011, 18:45:17 »
Mám pocit, že se to jmenuje(jmenovalo) gkrellm.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re: GUI z gOS a Evil Entity do Debianu
« Odpověď #7 kdy: 22. 03. 2011, 03:01:48 »
Áááá, že by další Greenie Linux? :-D Mimochodem, co se stalo se slovenskou distribucí greenie, koukal jsem na wiki a je to nějaké mrtvé ... :-D

Soyin

Re: GUI z gOS a Evil Entity do Debianu
« Odpověď #8 kdy: 22. 03. 2011, 17:56:47 »
Áááá, že by další Greenie Linux? :-D Mimochodem, co se stalo se slovenskou distribucí greenie, koukal jsem na wiki a je to nějaké mrtvé ... :-D

Co vím, tak Greenie je narozdíl od Evil Entity, gOS, a Ubuntu ještě stále Active.  ???

Soyin

Re: GUI z gOS a Evil Entity do Debianu
« Odpověď #9 kdy: 22. 03. 2011, 17:59:13 »
Áááá, že by další Greenie Linux? :-D Mimochodem, co se stalo se slovenskou distribucí greenie, koukal jsem na wiki a je to nějaké mrtvé ... :-D

Co vím, tak Greenie je narozdíl od Evil Entity, gOS, a Ubuntu ještě stále Active.  ???

Pardon, zapoměl jsem za Ubuntu připsat "Netbook"  :-[ :-[ :-[ :-[