Firemní mobilní tarify

max5

Firemní mobilní tarify
« kdy: 01. 08. 2018, 21:09:35 »
Zdravim panove,
poradte koho oslovit pro firemni mobilni tarify s kym mate dobre zkusenosti, pro predstavu, jde o ~ 10 mobilnich cisel, neomezene volani, data 5-10GB, hledame dobrou cenu. Diky Max
« Poslední změna: 13. 08. 2018, 14:26:07 od Petr Krčmář »


planterman

Re:Firemni mobilni tarify
« Odpověď #1 kdy: 02. 08. 2018, 08:11:34 »
doporučuju oslovit některého mobilního operátora.
zkoušel jsem oslovit pár lidí na autobusové zastávce ale tam jsem moc nepochodil

Jarmil

Re:Firemni mobilni tarify
« Odpověď #2 kdy: 02. 08. 2018, 08:24:35 »
Mám stejnou zkušenost. Od lidí na ulici se dají získat sice levné mobilní telefony i s tarify, za které neplatíte, ale bohužel to trvá jen pár dní nejdéle měsíc, pak vás navštíví policie a zabaví vám je...

borekz

  • ****
  • 492
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Firemni mobilni tarify
« Odpověď #3 kdy: 02. 08. 2018, 08:33:58 »
Zeptej se svého zaměstnavatele, jestli už nějaký super tarif mají a dají ti služební telefon/sim jako benefit. A pokud to hledáš pro firmu těch deset čísel bude celkem, tak asi nic super neseženeš. Možná tak pro tisíc čísel.

Tatar

Re:Firemni mobilni tarify
« Odpověď #4 kdy: 02. 08. 2018, 09:32:41 »
Zeptej se svého zaměstnavatele, jestli už nějaký super tarif mají a dají ti služební telefon/sim jako benefit. A pokud to hledáš pro firmu těch deset čísel bude celkem, tak asi nic super neseženeš. Možná tak pro tisíc čísel.

Blbost, seženeš. Poptej u všech operátorů.
My máme například smlouvu s Vodafone. Na všech číslech (o něco málo víc než poptáváš ty) tarif Business RED Naplno - neomezené volání a SMS, 5 GB dat za 374 Kč měsíčně.



kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Firemni mobilni tarify
« Odpověď #5 kdy: 02. 08. 2018, 09:50:48 »
U o2 dostanes za nejakych 300 neomezene volani a nejakych 10-15GB.

TVL

Re:Firemni mobilni tarify
« Odpověď #6 kdy: 02. 08. 2018, 10:42:20 »
Úplně nerozumím otázce.

Máš IČO? Pak normálně oslov všechny mobilní operátory, ať ti udělají nabídku pro tvé požadavky. Nebude se to podobat tarifům, co mají obří firmy, ale bude to výrazně lepší, než co nabízí fyzickým osobám.

Nemš IČO? Pak žádný firemní mobilní tarif na sebe nedostaneš. Samozřejmě můžeš požádat zaměstnavatele, jestli by nevzal tvou rodinu k sobě - je to oboustranně výhodné, ale ne každý zaměstnavatel to dělá.

grgr

Re:Firemni mobilni tarify
« Odpověď #7 kdy: 02. 08. 2018, 21:03:32 »
Zdravim panove,
poradte koho oslovit pro firemni mobilni tarify s kym mate dobre zkusenosti, pro predstavu, jde o ~ 10 mobilnich cisel, neomezene volani, data 5-10GB, hledame dobrou cenu. Diky Max
No pro deset telefonních čísel to budeš spíš spadat do kategorie "rodinný tarif" ... nepočítal bych moc s výhodami nebo dobrou cenou.

Jinak k otázce, mi máme firemní tarif u Tmobile a firma vedle od O2. Ceny individuální, asi se budeš muset zeptat jich.