Kolik máte dní dovolené?

Tomáš Roll

Re:Kolik máte dní dovolené?
« Odpověď #15 kdy: 17. 07. 2018, 13:22:31 »
365


Honza

Re:Kolik máte dní dovolené?
« Odpověď #16 kdy: 17. 07. 2018, 13:44:02 »
0, placenou dovolenou nemám. Když nepracuju, tak negeneruju prachy. Neplacené volno = sone - víkendový release + svátky + nemoci + asi 5 týdnů, které ale nikdo přesně nepočítá, takže nevadí, když je to řekněme 6 týdnů. Kolega si takhle dohodnul 3 měsíce, ale to už nejde automaticky.

lamirek

Re:Kolik máte dní dovolené?
« Odpověď #17 kdy: 17. 07. 2018, 14:33:05 »
20+5 :o ... kde daji vic?

Nox

Re:Kolik máte dní dovolené?
« Odpověď #18 kdy: 17. 07. 2018, 16:39:11 »
j: Celkem by mne zajimalo, co presne ti lide pracujici 2-3 mesice rocne delaji. Jako zamestnance by takove vzali leda tak nekde na brigadu za plusminus minimalku a jako soukromnik by takovy clovek take nepusobil nejlepe, pokud by pro zakazniky vetsinu roku nebyl k dispozici.

UF

Re:dovolena
« Odpověď #19 kdy: 17. 07. 2018, 16:47:42 »
.. Já pracoval za poslední 4 roky ve 2 malých firmách a ve 2 velkých korporátech ...

hehehe - to snad neni pravda


j

Re:Kolik máte dní dovolené?
« Odpověď #20 kdy: 17. 07. 2018, 16:50:17 »
2Nox: Ses opravdu hodne mimo ... ty kdyz prijimas rekneme ucetni, tak ji na 3 mesice das minimalni mzdu? A ona se ti nejaka prihlasi? Fakt? Za minimalku ti nebude delat ani uklizecka ...

Muzu ti rict, ze mam osobni rekormanku, nastup 10:00 ... vystup 12:00 tentyz den. Takze clovek kterej prijde a narovinu rekne ze to bude na 3 mesice je porad jeste paradni kauf. On ti totiz nic rikat taky nemusi, a za 3 mesice ti proste oznami ze konci.

Nox

Re:Kolik máte dní dovolené?
« Odpověď #21 kdy: 17. 07. 2018, 18:01:30 »
Ucetni je sezonni prace ktera se dela 3 mesice v roce?
Jasne, neni problem nechat se zamestnat a na konci zkusebni doby dat vypoved, ale kdyz to takhle nekdo udela nekolikrat, tak se to v okoli roznese a priste uz ji nikdo neprijme. Takze jedine hledat kratkodobe zaskoky za nekoho, kterych asi nebude moc, nebo se casto a daleko stehovat.

Bubak

Re:Kolik máte dní dovolené?
« Odpověď #22 kdy: 17. 07. 2018, 19:13:14 »
Je to prezentovano jako neomezena dovolena, ale realne je to cca 8 tydnu + mozny HO a remote.

Preju vsem firmam co davaji 20 dni aby zkrachovaly.

HipstaHipsta

Re:Kolik máte dní dovolené?
« Odpověď #23 kdy: 17. 07. 2018, 19:18:27 »
20+5 :o ... kde daji vic?
Mavenir po peti letech ve firme dava 30.

v.sp

Re:Kolik máte dní dovolené?
« Odpověď #24 kdy: 18. 07. 2018, 03:48:47 »
j: Celkem by mne zajimalo, co presne ti lide pracujici 2-3 mesice rocne delaji. Jako zamestnance by takove vzali leda tak nekde na brigadu za plusminus minimalku a jako soukromnik by takovy clovek take nepusobil nejlepe, pokud by pro zakazniky vetsinu roku nebyl k dispozici.
Taky se hlásím, chtěl bych vědět víc.

Cokoli zajímavého co jsem kdy dělal mě nakonec pohltilo na full time a na dlouho. Takže ani dělat jen part time, ani jen na pár měsíců prostě nešlo. I když by mi to penežně stačilo.
Tak jedině prodat se na maso přes někoho jako coolpeople. Tj. jako kontraktor do nějakého korporátu. Ale nevím, jestli by mě to bavilo. A pracovat jen kvůli penězům... asi by to přežít šlo.

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Kolik máte dní dovolené?
« Odpověď #25 kdy: 18. 07. 2018, 06:45:42 »
j: Celkem by mne zajimalo, co presne ti lide pracujici 2-3 mesice rocne delaji. Jako zamestnance by takove vzali leda tak nekde na brigadu za plusminus minimalku a jako soukromnik by takovy clovek take nepusobil nejlepe, pokud by pro zakazniky vetsinu roku nebyl k dispozici.
Taky se hlásím, chtěl bych vědět víc.

Cokoli zajímavého co jsem kdy dělal mě nakonec pohltilo na full time a na dlouho. Takže ani dělat jen part time, ani jen na pár měsíců prostě nešlo. I když by mi to penežně stačilo.
Tak jedině prodat se na maso přes někoho jako coolpeople. Tj. jako kontraktor do nějakého korporátu. Ale nevím, jestli by mě to bavilo. A pracovat jen kvůli penězům... asi by to přežít šlo.
jsou ale specificke pozice, ktere nemas sanci zamestnat cely rok. Ruzni seniorni experti - zazil jsem treba specifickeho konzultanta ktery pracoval par tydny v roce, firma mu platila tezke prachy jenom aby neodesel ke konkurenci a ten clovek vydelaval firme desitky milionu rocne. Tudiz win-win situace.