Reklamy

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Reklamy
« kdy: 26. 07. 2018, 12:25:07 »
onehdá to byl ježíš a teď zase toto...
já měl za to, že root(IInfo) ovládají sorošovci co nemají problém s penězi a ono se ukazuje, že naopak chudáci co sem plácnou i takovéto ubohosti:
https://www.sugar-stabilizer.com/1099356.html?t=1&Network=Content&kw=&ad=284324723748&SiteTarget=f0a90664ea7a44b2.anonymous.google
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.


grgs

Re:Reklamy
« Odpověď #1 kdy: 26. 07. 2018, 12:35:17 »
onehdá to byl ježíš a teď zase toto...
já měl za to, že root(IInfo) ovládají sorošovci co nemají problém s penězi a ono se ukazuje, že naopak chudáci co sem plácnou i takovéto ubohosti:
https://www.sugar-stabilizer.com/1099356.html?t=1&Network=Content&kw=&ad=284324723748&SiteTarget=f0a90664ea7a44b2.anonymous.google
ty reklamy jsou cílené, palmface za ty co to pořád nechápou

kkt007

Re:Reklamy
« Odpověď #2 kdy: 26. 07. 2018, 12:36:03 »
Buď rád, že tady (zatím) nemáš reklamu na tu megavagínu, co radí, že máš rakovinu vykadit...  >:( >:( ::) ::)

Lol Phirae

Re:Reklamy
« Odpověď #3 kdy: 26. 07. 2018, 12:37:28 »
ty reklamy jsou cílené, palmface za ty co to pořád nechápou

To je snad úplně jedno, jestli je podvod cílený nebo ne... to jako to, že někdo je diabetik nebo má někoho takového v rodině, má být omluva pro okrádání těch lidí?

Adblocek

Re:Reklamy
« Odpověď #4 kdy: 26. 07. 2018, 12:42:14 »
ty reklamy jsou cílené, palmface za ty co to pořád nechápou

To je snad úplně jedno, jestli je podvod cílený nebo ne... to jako to, že někdo je diabetik nebo má někoho takového v rodině, má být omluva pro okrádání těch lidí?

Ve slově reklama je slovo "klam" takže nevidím v tom problém.

Ostatně reklamy jsou možná obživou pro někoho aby to zaplatilo hosting a další výdaje, ale vymývání mozků si ordinovat nebudu UBločku zdar.


grgs

Re:Reklamy
« Odpověď #5 kdy: 26. 07. 2018, 12:46:26 »
ty reklamy jsou cílené, palmface za ty co to pořád nechápou
Kdo těm nesmyslum věří opravdu potřebuje pomoc
To je snad úplně jedno, jestli je podvod cílený nebo ne... to jako to, že někdo je diabetik nebo má někoho takového v rodině, má být omluva pro okrádání těch lidí?

Bubak

Re:Reklamy
« Odpověď #6 kdy: 26. 07. 2018, 13:43:53 »
Nainstalujte si adblock a prestante prudit furt. Je to tak tezky?

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklamy
« Odpověď #7 kdy: 26. 07. 2018, 13:56:23 »
Nainstalujte si adblock a prestante prudit furt. Je to tak tezky?
to je jako na diry v silnicich si koupit terenni auto :_)
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

Lol Phirae

Re:Reklamy
« Odpověď #8 kdy: 26. 07. 2018, 14:34:31 »
Nainstalujte si adblock a prestante prudit furt. Je to tak tezky?

Už ho mám dávno... oni na to upozorňují lidi proto, že se pak redakce hrozně diví, že čím dál tím víc čtenářů blokuje reklamu.  ::) Jinak sorry, že tě tady obtěžujem stížnostma, ale tyhle šarlatáni a podvodníci mě prostě serou z principu, takovéhle "podnikání" je potřeba vymýtit.

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklamy
« Odpověď #9 kdy: 26. 07. 2018, 14:51:47 »
Už ho mám dávno... oni na to upozorňují lidi proto, že se pak redakce hrozně diví, že čím dál tím víc čtenářů blokuje reklamu.  ::) Jinak sorry, že tě tady obtěžujem stížnostma, ale tyhle šarlatáni a podvodníci mě prostě serou z principu, takovéhle "podnikání" je potřeba vymýtit.
souhlasím , přesně tak!
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

Tomáš Roll

Re:Reklamy
« Odpověď #10 kdy: 26. 07. 2018, 21:07:11 »
Nainstalujte si adblock a prestante prudit furt. Je to tak tezky?
to je jako na diry v silnicich si koupit terenni auto :_)

Však taky na české silnice dává smysl. Na rozdíl od sporťáku - rychle tu stejně moc jezdit nemůžeš, protože dálnic je málo a všude jsou buď zácpy, uzavírky nebo je tam radar na výběr výpalného nebo je tam loupeživý PaCh schovaný za stromem či značkou konce obce. Zato děr v silnicích je tu všude dost, takže se teréňák užije víc (a nevadí, že nejede dvě stě).