Zajímavé firemní benefity

jan34

Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #15 kdy: 17. 06. 2018, 02:18:54 »
Máte taky budget na vzdělávání a konference? Je nějak omezen? Já mám 50k/rok


?

Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #16 kdy: 17. 06. 2018, 06:36:14 »
Nejlepsi benefit ktery jsem mel, byl proplaceni nemocenskych na 100% vysi platu. + temer neomezene sickdaye. Tohle fungovalo vyborne. V praci byla vetsina starsich vyvojaru, kteri nebyli vychcanci. Ka tam bylntehdy nejmladsi ucho a nedochazelo mi, jak je to supr benefit, ldyz pri nemoci clovek opravdu vypne a relaxuje a leci se...

Jinak od dane muzou byt osvobozene prispevky na dovolene a rekreace, lazne, masaze, sportovni aktivit, kulturu (a nejspis i ruzne leciva, ci zdravot i pomucky - tady si nejsem jisty)

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #17 kdy: 17. 06. 2018, 08:30:16 »
Budget na vzdelavani jsem mel v posledni praci $150k rocne, tudiz jsem se do toho vzdy vesel. Nejlepsi benefit ktery jsem asi kdy videl byla kreditka s pay what you need principem. Bylo bezne ze si kluci koupili nekde na sluzebce ps4 a o vikendu zustali nekde misto letani zpatky.

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #18 kdy: 17. 06. 2018, 09:00:34 »
Nam platej pulku obedu. Nojono...
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

martin

Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #19 kdy: 17. 06. 2018, 13:28:14 »
Nejlepsi benefit ktery jsem mel, byl proplaceni nemocenskych na 100% vysi platu. + temer neomezene sickdaye. Tohle fungovalo vyborne. V praci byla vetsina starsich vyvojaru, kteri nebyli vychcanci. Ka tam bylntehdy nejmladsi ucho a nedochazelo mi, jak je to supr benefit, ldyz pri nemoci clovek opravdu vypne a relaxuje a leci se...

Jinak od dane muzou byt osvobozene prispevky na dovolene a rekreace, lazne, masaze, sportovni aktivit, kulturu (a nejspis i ruzne leciva, ci zdravot i pomucky - tady si nejsem jisty)

Tenhle benefit zrovna mam a je to super. Dokonce i kdyz jsou nemocne deti, lze s nimi zustat doma a mit proplacene 100%.


martin

Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #20 kdy: 17. 06. 2018, 13:33:18 »
Budget na vzdelavani jsem mel v posledni praci $150k rocne, tudiz jsem se do toho vzdy vesel. Nejlepsi benefit ktery jsem asi kdy videl byla kreditka s pay what you need principem. Bylo bezne ze si kluci koupili nekde na sluzebce ps4 a o vikendu zustali nekde misto letani zpatky.

$150k rocne? I kdyz bych pocital drahy kurz prip. konferenci na druhe strane planety cca $5k tak to aby jste to vycerpal tak jste musel mit kurzy a nebo konference 2x-3x do mesice. Nebylo to spis mysleno jako budget pro team?
Je to celkem bezne, ze kdyz letite na sluzebni cestu/konferenci, ze tam muzete zustat dele a udelat si tam dovolenou s tim, ze mate letenky proplacene od firmy.
Mimochodem to asi nebyla ceska firma, co? Moje zkusenost je, ze ceske firmy moc zajimave benefity nedavaji, jestli vubec nejake davaji.

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #21 kdy: 17. 06. 2018, 14:16:30 »
Ne ceska firma to opravdu nebyla. Ono tech $150k se da utratit pokud clovek nemusi bydlet ve 3* hotelu ale muze si vzit neco lepsiho, nebo nemusis letet economy a pocitat diety ale letis business a jis kde chces atd. Na druhou stranu pokud vydelas firme rocne xM tak tyhle “drobnosti” neresi. Ale jak rikam, ceska firma to nebyla.

martin

Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #22 kdy: 17. 06. 2018, 18:25:40 »
Ne ceska firma to opravdu nebyla. Ono tech $150k se da utratit pokud clovek nemusi bydlet ve 3* hotelu ale muze si vzit neco lepsiho, nebo nemusis letet economy a pocitat diety ale letis business a jis kde chces atd. Na druhou stranu pokud vydelas firme rocne xM tak tyhle “drobnosti” neresi. Ale jak rikam, ceska firma to nebyla.

Muzes se tu podelit o nazev te firmy?

Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #23 kdy: 17. 06. 2018, 18:36:56 »
Ne ceska firma to opravdu nebyla. Ono tech $150k se da utratit pokud clovek nemusi bydlet ve 3* hotelu ale muze si vzit neco lepsiho, nebo nemusis letet economy a pocitat diety ale letis business a jis kde chces atd. Na druhou stranu pokud vydelas firme rocne xM tak tyhle “drobnosti” neresi. Ale jak rikam, ceska firma to nebyla.

Muzes se tu podelit o nazev te firmy?

Wonkova továrna na čokoládu?

mln

Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #24 kdy: 17. 06. 2018, 18:52:22 »
Mlade prostitutky na vyplnenie pracovnej prestavky este neponuka ziadna firma ako benefit ?

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #25 kdy: 17. 06. 2018, 19:05:02 »
Mlade prostitutky na vyplnenie pracovnej prestavky este neponuka ziadna firma ako benefit ?
kdyz jsem byl mladsi, tak byl to jeden z benefitu pro jednoho duleziteho cloveka v me firme. Nejake podminky to melo, detaily si uz nevzpomenu, fakturovali nam to jako konzultace.

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #26 kdy: 17. 06. 2018, 19:05:30 »
Ne ceska firma to opravdu nebyla. Ono tech $150k se da utratit pokud clovek nemusi bydlet ve 3* hotelu ale muze si vzit neco lepsiho, nebo nemusis letet economy a pocitat diety ale letis business a jis kde chces atd. Na druhou stranu pokud vydelas firme rocne xM tak tyhle “drobnosti” neresi. Ale jak rikam, ceska firma to nebyla.

Muzes se tu podelit o nazev te firmy?

Wonkova továrna na čokoládu?
:D dnes davali v televizi...

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #27 kdy: 17. 06. 2018, 19:06:51 »
Ne ceska firma to opravdu nebyla. Ono tech $150k se da utratit pokud clovek nemusi bydlet ve 3* hotelu ale muze si vzit neco lepsiho, nebo nemusis letet economy a pocitat diety ale letis business a jis kde chces atd. Na druhou stranu pokud vydelas firme rocne xM tak tyhle “drobnosti” neresi. Ale jak rikam, ceska firma to nebyla.

Muzes se tu podelit o nazev te firmy?
seniorni pozice v zamorske konzultantske firme. Vzhledem k memu kretenskemu nicku a nazorum nebudu linkovat. ;)

Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #28 kdy: 17. 06. 2018, 19:19:40 »
Firemní kantýna, kde se dá jíst. Firemní kavárna, kde se dá pít kafe. A vždy plná lednice soft drinků.

JSH

Re:Zajímavé firemní benefity
« Odpověď #29 kdy: 17. 06. 2018, 19:53:18 »
Firemní kavárna, kde se dá pít kafe.
Ujde i firemní kávovar s pitelným kafem.