Názor na Gnome Photos a Gnome Documents

Re:Názor na Gnome Photos a Gnome Documents
« Odpověď #45 kdy: 24. 05. 2018, 16:44:33 »
Přikládám odkaz na relevantní bug v upstreamu: https://gitlab.gnome.org/GNOME/gnome-photos/issues/27


mojenervy

Re:Názor na Gnome Photos a Gnome Documents
« Odpověď #46 kdy: 25. 05. 2018, 08:39:32 »
Gnome Documents - nekompatibilita PDF

Když už jsem narazil na tohle vlákno, tak zkuste online dokumentaci Red Hat Enterprise Linux 7, uložte si pdf - Gnome Documents někde zobrazuje prázdné stránky.

- prohlížeč z Firefox/Chrome mi ji zobrazí správně.
- Gnome Documents - Debian9, CentOS7 - někde prázdné stránky, nepoužitelné.

zlobí to několik let  ...možná ty pdf nejsou čístě, nevím.

třeba od stránky 92 je to divoké
https://access.redhat.com/documentation/en-us/red_hat_enterprise_linux/7/pdf/system_administrators_guide/Red_Hat_Enterprise_Linux-7-System_Administrators_Guide-en-US.pdf

BoneFlute

  • *****
  • 1 981
    • Zobrazit profil
Re:Názor na Gnome Photos a Gnome Documents
« Odpověď #47 kdy: 28. 05. 2018, 00:06:03 »
Koukám, že tým kolem Gnome jde dobrou cestou. Kritici nemají než takovou blbost. Čerstvě vydaný software, feature zaznamenaná a vypadá to, že se na tom bude dělat, ale lidi stejně můžou umřít z toho, že Gnome Photos není dokonalé už od výroby.

M

Re:Názor na Gnome Photos a Gnome Documents
« Odpověď #48 kdy: 28. 05. 2018, 05:43:25 »
Tak neviem. Ako som vravel, nepoužívam dlhšie gnome photos, ale "zliatie do jedného guláša" by som nevidel ako problém. Používam chromebook, v google photos mám cca. 20 000 fotografií. Všetky sú "zliate do jedného guláša", ale google mi ich automaticky zoradí do rokov a vytváranie albumov je veľmi jednoduché. Ak napíšem slovo torta, zobrazí mi všetky torty, ak napíšem Rovinj 2015 zobrazí mi fotky z Rovinj 2015, ak dám Rím, mám Rím..... Ak kliknem na foto môjho syna a poviem že chcem jeho fotky z roku 1992, tak mi ich ukáže (netuším ako to robí). Ak napíšem žlté kvety, sú tam.... Ak poviem hory, mám hory, mesto, mám mesto, more, mám more... Kde do frasa toto chcete riešiť adresárovou štruktúrou?

ty fotky ti otagoval google pomocí své AI - ukaž mi nějaký desktopový program ideálně opensource a pro linux který takhle silnou AI obsahuje

admnistrator

Re:Názor na Gnome Photos a Gnome Documents
« Odpověď #49 kdy: 28. 05. 2018, 06:37:57 »
Tak neviem. Ako som vravel, nepoužívam dlhšie gnome photos, ale "zliatie do jedného guláša" by som nevidel ako problém. Používam chromebook, v google photos mám cca. 20 000 fotografií. Všetky sú "zliate do jedného guláša", ale google mi ich automaticky zoradí do rokov a vytváranie albumov je veľmi jednoduché. Ak napíšem slovo torta, zobrazí mi všetky torty, ak napíšem Rovinj 2015 zobrazí mi fotky z Rovinj 2015, ak dám Rím, mám Rím..... Ak kliknem na foto môjho syna a poviem že chcem jeho fotky z roku 1992, tak mi ich ukáže (netuším ako to robí). Ak napíšem žlté kvety, sú tam.... Ak poviem hory, mám hory, mesto, mám mesto, more, mám more... Kde do frasa toto chcete riešiť adresárovou štruktúrou?

ty fotky ti otagoval google pomocí své AI - ukaž mi nějaký desktopový program ideálně opensource a pro linux který takhle silnou AI obsahuje
jo jo dnes se umela inteligence rika uplne vsemu ... .