Vyskakovaci video na reflex.cz

Sonny

Vyskakovaci video na reflex.cz
« kdy: 23. 05. 2018, 19:15:13 »
Nemate prosim nekdo recept na otravne vyskakovaci video na reflex.cz? Ublock ani adb nezvladaji. Ne ze bych bez reflexu nemohl zit, ale irituje me, jak se posunuje po strance a nejde ani vypnout.
Diky

Lol Phirae

Re:Vyskakovaci video na reflex.cz
« Odpověď #1 kdy: 23. 05. 2018, 19:28:24 »
Zkusil bych dotaz v redakci, jestli se nepraštili něčím těžkým do škeble...

« Odpověď #2 kdy: 23. 05. 2018, 21:58:30 »
Nemate prosim nekdo recept na otravne vyskakovaci video na reflex.cz? Ublock ani adb nezvladaji. Ne ze bych bez reflexu nemohl zit, ale irituje me, jak se posunuje po strance a nejde ani vypnout.
Diky

To jsou megako..ti.
Když jsem to otevřel, tak mi už existující filtry něco blokovaly, protože se vždycky po asi cca 3 sekundách objevilo smutné hlášení, že "video se nepodařilo načíst, za 3 sekundy načítáme další". (jebe jim?)

Po chvíli laborování (snad) zabralo toto:
Kód: [Vybrat]
www.reflex.cz###video-sticky
POVĚSIT ZA KOULE DO PRŮVANU!

amnistrator

« Odpověď #3 kdy: 23. 05. 2018, 22:04:53 »
U mě to Ublock Origin v Chromu zlikviduje ... .

Paradox těchto reklam je, že často zaplatí uživatel za data víc, než kolik provozovatel vydělá na reklamně. Blokují všechno.

sonny

« Odpověď #4 kdy: 23. 05. 2018, 22:52:54 »
mam tam :
reflex.cz##.fp-loop
reflex.cz###player_4978139_article
reflex.cz##.play-button.flowplayer.fp-ratio.fp-mute.fullscreen.is-mouseout.fp-default-playlist.is-embedded.video0.is-tiny.is-muted.is-ready.has-title.is-ad-play.is-playing.is-live-position.cue0

zatim kriplik neni videt :-)
Data navic jsou neprijemny ale kdyz vidim text  jen na 1/3 displeje tak i pres plot skocim.
Pro blokator

Lol Phirae

« Odpověď #5 kdy: 24. 05. 2018, 00:28:27 »
Data navic jsou neprijemny ale kdyz vidim text  jen na 1/3 displeje tak i pres plot skocim.
Pro blokator

A furt se všichni tihle marketing guruové divěj, že tu reklamu blokuje čím dál tím víc lidí... Jako ten duševní pochod, že tohle někdo může vypustit do světa, fakt nikdy nepochopím.

JardaP .

• 11 064
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. 05. 2018, 00:37:22 »
Ja tam zadne video nevidim a to jsem kvuli tomu i zapnul JS a vypnul uBlock origin; Jak ve FF, tak v PM.