Jak přesně je IRC protokol bezpečný?

jouda

Re:Jak přesně je IRC protokol bezpečný?
« Odpověď #30 kdy: 22. 05. 2018, 16:20:29 »
K tomu že IRC zobrazuje IP klineta - IRC jako takové určitě ne, ale záleží na irc serveru. Třeba Unreal už drahně let píše IP jen IRC opům, ostatní mají nějaký hash a 2nd level domain.
(trochu to kazí smutná skutečnost, že dost klientů leze přes mibbit, kterej kromě toho že si občas zatěží nějaké crypto, tak IPčko prokecne v nějakém fieldu co se zobrazuje běžně, z paměti to teď nedám)
A jak říká předřečník, vždy je možnost /DCC s OTR.


Klmau

Re:Jak přesně je IRC protokol bezpečný?
« Odpověď #31 kdy: 23. 05. 2018, 10:45:29 »
Momentalne je Discord na takove technicke urovni o ktere se muze ostatnim clientum jen zdat.
Tak dokonale nastaveni pravomoci jsem jeste nevidel.

Dokonce existuje i OTR plugin do discordu takze DISCORD BEST!

Vilith

  • *****
  • 660
    • Zobrazit profil
Re:Jak přesně je IRC protokol bezpečný?
« Odpověď #32 kdy: 23. 05. 2018, 11:41:02 »
Momentalne je Discord na takove technicke urovni o ktere se muze ostatnim clientum jen zdat.
Tak dokonale nastaveni pravomoci jsem jeste nevidel.

Dokonce existuje i OTR plugin do discordu takze DISCORD BEST!

Tak si to provozuj v Discordu, NIKDO ti tady nic nenuti...

Rumbl

Re:Jak přesně je IRC protokol bezpečný?
« Odpověď #33 kdy: 04. 06. 2018, 20:41:19 »
Existuje nejaky program na posouzeni kvality zvuku ?

Mel jsem na linuxu Team SPeak 3, Skype, a ted mam Discord a zatim ma nejlepsi kvalitu prave Discord zajimalo by me jestli se to da nejak otestovat.

Re:Jak přesně je IRC protokol bezpečný?
« Odpověď #34 kdy: 13. 12. 2021, 09:59:12 »
V práci používáme ke komunikaci Discord (Výroba zdravotních potřeb - firma má asi 80 zaměstnanců) a nikdo si nestěžuje ale mrzelo mě, že to s námi nikdo nekonzultoval.

Neví někdo jak to je když se Discord používá v práci jestli se musí něco platit (kvůli tomu že je to použito/nasazeno ve firmě)?